/Sustabdytas buvusių vaikų ligoninės Valkininkų „Pušelė“ pastatų nuomos sutarties vykdymas
2019 m. sausio 16 d.

Sustabdytas buvusių vaikų ligoninės Valkininkų „Pušelė“ pastatų nuomos sutarties vykdymas

Informuojame, kad UAB „Global Travel Supply“, buvusių vaikų ligoninės Valkininkų „Pušelė“ pastatų nuomos konkurso dalyvė, apskundė nuomos konkurso sprendimą dėl laimėtojo nustatymo. Ši įmonė konkurse liko antroje vietoje, o nuomos sutartis 2018 m. gruodžio 14 d. sudaryta su viešąja įstaiga senjorų namai „Pušelė“. Konkurso laimėtojas buvo nustatytas pagal pasiūlytą didžiausią investicijų sumą.

Kauno apygardos teismo nutartimi, iki kol bus išnagrinėta civilinė byla, pritaikytos laikinosios apsaugos priemonės: sustabdytas buvusios vaikų ligoninės Valkininkų „Pušelė“ pastatų nuomos sutarties vykdymas.

Varėnos rajono meras Algis Kašėta pažymėjo, jog šioje situacijoje labiausiai nukenčia vietos gyventojai, kurie jau šį pavasarį tikėjosi gauti darbo vietų. „Mums nėra skirtumo, kuris investuotojas ateis. Svarbu, kad būtų finansiškai pajėgus, laikytųsi sutarties įsipareigojimų, sukurtų šiam kraštui taip reikalingas darbo vietas ir užtikrintų miestelio gyvybingumą. Belieka tikėtis, kad teisminiai procesai ilgai neužtruks ir vienas ar kitas investuotojas pradės vykdyti savo veiklą“, – kalbėjo rajono vadovas.

 

Solveiga Žukienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
Tel. (8 310) 32 021
El. paštas solveiga.zukiene@varena.lt
2019-01-16T16:02:34+00:00