Tarybos nariai 2019-09-13T10:30:50+00:00

TARYBOS NARIAI

1. Rytis Amšiejus (Visuomeninis rinkimų komitetas  „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“)

2. Virginijus Bučinskas (Lietuvos socialdemokratų darbo partija)

3. Kęstutis Budėnas (Visuomeninis rinkimų komitetas  „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“)

4. Marijonas Čapkovskis (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)

5. Laima Denutienė (Visuomeninis rinkimų komitetas  „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“)

6. Virginija Druskinienė (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai)

7. Michailas Golubevas (Visuomeninis rinkimų komitetas  „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“)

8. Jaunius Grikšas (Visuomeninis rinkimų komitetas  „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“)

9. Saulius Ivanauskas (Visuomeninis rinkimų komitetas  „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“)

10. Rasa Kačiurinienė (Visuomeninis rinkimų komitetas  „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“)

11. Gintautas Kanauka (Visuomeninis rinkimų komitetas  „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“)

12. Danutė Karalevičienė (Visuomeninis rinkimų komitetas  „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“)

13. Algis Kašėta (Visuomeninis rinkimų komitetas  „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“)

14. Martynas Katelynas (Liteuvos centro partija)

15. Marius Krakauskas (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai)

16. Valdas Kukulskis (Visuomeninis rinkimų komitetas  „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“)

17. Ąžuolas Kuprys (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)

18. Angelė Malinovskienė (Lietuvos socialdemokratų partija)

19. Vidas Mikalauskas (Lietuvos centro partija)

20. Algis Miškinis (Lietuvos socialdemokratų partija)

21. Giedrius Samulevičius (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai)

22. Povilas Saulevičius (Lietuvos socialdemokratų partija)

23. Audrius Saulynas (Visuomeninis rinkimų komitetas  „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“)

24. Daiva Tamulevičienė (Lietuvos centro partija)

25. Virginijus Varanavičius (Lietuvos socialdemokratų darbo partija)

BIUDŽETO IR FINANSŲ KOMITETAS

  1. Kęstutis Budėnas (pirmininkas)
  2. Jaunius Grikšas
  3. Martynas Katelynas
  4. Algis Miškinis
  5. Giedrius Samulevičius
  6. Virginijus Varanavičius (pavaduotojas)

ŠVIETIMO IR KULTŪROS REIKALŲ KOMITETAS

  1. Rytis Amšiejus
  2. Laima Denutienė (pirmininkė)
  3. Virginija Druskinienė
  4. Angelė Malinovskienė
  5. Audrius Saulynas (pavaduotojas)
  6. Daiva Tamulevičienė

TERITORINIO VYSTYMO IR KAIMO REIKALŲ KOMITETAS

  1. Virginijus Bučinskas
  2. Marijonas Čapkovskis
  3. Michailas Golubevas (pavaduotojas)
  4. Gintautas Kanauka
  5. Danutė Karalevičienė (pirmininkė)
  6. Povilas Saulevičius

SVEIKATOS IR SOCIALINIŲ REIKALŲ KOMITETAS

  1. Saulius Ivanauskas
  2. Rasa Kačiurinienė
  3. Marius Krakauskas
  4. Valdas Kukulskis (pirmininkas)
  5. Ąžuolas Kuprys
  6. Vidas Mikalauskas

Varėnos rajono savivaldybės tarybos komitetų įgaliojimai.

KONTROLĖS KOMITETAS

  1. Algis Miškinis (pirmininkas)
  2. Giedrius Samulevičius
  3. Audrius Saulynas (pavaduotojas)
  4. Daiva Tamulevičienė

Varėnos rajono savivaldybės Kontrolės komiteto įgaliojimai.

Your Content Goes Here