/Pagerbti ilgamečiai Varėnos rajono priešgaisrinės apsaugos darbuotojai
2019 m. spalio 14 d.

Pagerbti ilgamečiai Varėnos rajono priešgaisrinės apsaugos darbuotojai

Prieš 20 metų spalio 4 d. Varėnos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba tapo statutine įstaiga. Ta proga buvo  iškilmingai pagerbti  ilgamečiai priešgaisrinės apsaugos darbuotojai.

Renginys prasidėjo šv. mišiomis už ugniagesius gelbėtojus, jų artimuosius bei žuvusius gaisruose Varėnos Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje. Po to šventė persikėlė į Varėnos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pastatą, kur dalyviai galėjo susipažinti su Varėnos krašto ugniagesybos istorija ir pamatyti save senosiose nuotraukose.

Varėnos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Andrius Kandratavičius pasidžiaugė nuveiktais darbais ir pokyčiais, linksmai pasidalijo savo prisiminimais apie gautą pirmąją uniformą, pirmuosius gaisrus, kuriuos gesino kartu su „senais vilkais“, dėkojo už jų tuomet duotus išmintingus patarimus, įgytus iš savo nelengvos gyvenimiškos, profesinės patirties.  A. Kandratavičius sakė: „Jūsų atmintis ir patirtis išliko mumyse. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už tas visas išmoktas pamokas. Linkiu geriausios sveikatos ir jaukios kasdienybės“.

Sveikinimo žodžius tarė ir Varėnos r. savivaldybės meras A. Kašėta. Jis pabrėžė gaisrininkų profesijos svarbą visais laikais ir  prisiminė  savo jaunystę, kai pavaduojant tėvuką, dirbusį eiguliu, tekdavo kartu su gaisrininkais gesinti gaisrus, todėl bent iš dalies supranta, koks yra sunkus ir pavojingas jų darbas.  Įteikdamas Andriui Kandratavičiui padėkos raštą už prasmingus darbus, meras pasidžiaugė glaudžiu  savivaldybės ir Varėnos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bendradarbiavimu, nuveiktais darbais, įgyvendintais projektais, kalbėjo, jog bendromis pastangomis ir toliau sieks geresnių rezultatų.

Renginio metu už ilgametį, sąžiningą darbą buvo pagerbti  buvę priešgaisrinės apsaugos darbuotojai: Beruta Pekorienė, Genė Maziukienė, Jonas Taraila, Vincas Miškinis, Genadijus Dabkevičius, Juozas Baublys, Kęstutis Liuolia, Vladas Sabaitis, Alfonsas Averka, Juozas Bičkauskas, Nauris Šalenga, Jonas Gancevičius, Vilius Šimukonis, Juozas Talutis, Gintas Jaciunskas ir Vytautas Jaraminas.

Irena Makselienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
tel. (8 310) 32 021, el.p. irena.makseliene@varena.lt
www.varena.lt

2019-10-16T10:09:55+00:00