Lapkričio 19 d. Varėnos viešojoje bibliotekoje vyko šiltas ir jaukus naujausios Henriko Gudavičiaus ir brolių Černiauskų knygos „Žmogaus pavasaris ateina tyliai“ pristatymas, kuriame netrūko nuoširdumo ir tikrumo.
Knyga „Žmogaus pavasaris ateina tyliai“ – tai ketvirtoji laiškų iš kaimo dalis, kurioje publikuojami rašytojo, gamtininko H. Gudavičiaus 2020–2022 m. rašyti dienoraščiai bei plačiai žinomų fotografų brolių Černiauskų nuotraukos.
Visų iki šiol pasirodžiusių šio ciklo knygų – laiškų iš kaimo – tiek žodinė, tiek ir fotografinė stilistika išlieka ta pati. Čia persipina žmonių istorijos, tradicijų kultūros puoselėjimas bei filosofinės mintys.
Vakaro metu savo įžvalgomis pasidalijo ne tik knygos autoriai, bet ir botanikas biomedicinos mokslų daktaras Mindaugas Lapelė.
Kviečiame paskaityti knygą „Žmogaus pavasaris ateina tyliai“ ir pajausti, atrasti kaimiškojo gyvenimo, gamtos bei paprastų daiktų grožį.












