/Dėl išmokos vaikui mokėjimo
2018 m. spalio 31 d.

Dėl išmokos vaikui mokėjimo

Nuo 2018 m. sausio 1 d.  mokama universali išmoka (vaiko pinigai). Primename, kad išmoka vaikui (30,02 Eur) skiriama ir mokama kiekvienam vaikui nuo gimimo dienos iki 18 metų ir vyresniam, jeigu jis mokosi pagal bendrojo ugdymo programą (įskaitant ir profesinio mokymo įstaigose besimokančius pagal bendrojo ugdymo programą ir pagal bendrojo ugdymo programą kartu su profesinio mokymo programa), bet ne ilgiau, iki jam sukaks 21 metai.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos išmokų vaikams įstatymu, išmoka vaikui skiriama ir mokama nuo teisės gauti išmoką dienos, tačiau ne daugiau kaip už 12 praėjusių mėnesių nuo prašymo ir visų reikiamų dokumentų išmokai skirti pateikimo savivaldybės administracijai dienos. Tėvelius, kurie dar 2018 metais nesikreipė dėl išmokos vaikui, raginame kuo skubiau pateikti prašymus, kad išmoka vaikui būtų paskirta už visus priklausančius 12 mėnesių, t. y. nuo 2018 m. sausio 1 d.

Prašymą galima teikti: elektroniniu būdu per socialinės paramos informacinę sistemą www.spis.lt,  Varėnos r. savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriuje, pagal deklaruotą gyvenamąją vietą seniūnijose. Kartu reikia pateikti asmens dokumentą ir asmeninės sąskaitos banke, į kurią bus pervedama išmoka, numerį.

 

Varėnos rajono savivaldybės administracijos informacija

2018-10-31T08:56:49+00:00