/Praktinis kultūros kelių vadovas
2020 m. vasario 19 d.

Praktinis kultūros kelių vadovas

Kultūros kelias – kultūros, švietimo, kultūros paveldo ir turistinio bendradarbiavimo projektas, kuriuo siekiama sukurti ir populiarinti su istoriniu keliu, kultūros koncepcija, svarbia asmenybe ar reiškiniu susijusius turizmo maršrutus. Svarbu identifikuoti, kuo ypatinga ir išskirtinė konkreti vietovė. Juk kelionės planavimas prasideda nuo asmeninių siekių ir motyvacijos.

Gairės kultūros kelių kūrėjams paremtos ryškiausiomis 2019 m. rudenį Vilniuje ir Kaune įgyvendinto projekto „Kultūros keliai regioniniam vystymui“, kurį sudarė teorinių ir praktinių renginių ciklas. Vienas pagrindinių projekto pasiekimų – renginių dalyvių, kultūros kelių kūrėjų ir kitų suinteresuotų grupių, išgrynintos sėkmingos kultūros kelio strategijos dalys, tapusios šių gairių pagrindu.

Gairės skirtos esamiems ar būsimiems kultūros kelių kūrėjams. Tai skaitytojo patogiam naudojimui pritaikytas praktinis kultūros kelių kūrimo vadovas.

Džiugu, kad mūsų savivaldybė prisidėjo prie kultūros kelio krypties plėtojimo, istorinės asmenybės M. K. Čiurlionio atminimo puoselėjimo ir sklaidos visos šalies mastu. www.ciurlioniokelias.lt

Gairės kultūros kelių kūrėjams „Kultūros keliai“

 

Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Kultūros ir sporto skyriaus informacija

2020-02-19T11:44:12+00:00