/Informacija apie priešmokyklinukų ir pirmokų nemokamą maitinimą
2020 m. sausio 7 d.

Informacija apie priešmokyklinukų ir pirmokų nemokamą maitinimą

Nuo 2020 m. sausio 1 d. mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą bendrojo ugdymo mokyklose, bus skiriami nemokami pietūs (nevertinant pajamų) maitinimą organizuojant savitarnos (pilno ar dalinio švediško stalo) principu.

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. nemokami pietūs visose mokyklose bus skiriami mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą (priešmokyklinukams) ir pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje (pirmokams).

Teisę nemokamus pietus gauti turės ir globojami vaikai, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje.

Nemokamas maitinimas dalinės savitarnos principu bus organizuojamas keturiose Varėnos rajono bendrojo ugdymo mokyklose: Merkinės Vinco Krėvės ir Valkininkų gimnazijose, Matuizų ir Senosios Varėnos A. Ryliškio pagrindinėse mokyklose.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl nemokamų pietų vienas iš vaiko tėvų (globėjų) gali kreiptis pasirinktinai į mokyklos, kurioje mokosi vaikas, administraciją, į Varėnos rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (Vytauto g. 12, Varėna) arba socialinio darbo organizatorių seniūnijoje. Prašymus galima pateikti ir elektroniniu būdu prisijungus prie Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos adresu www.spis.lt.

Nuo 2020 m. sausio 1 d. pateikiant prašymą dėl nemokamų pietų mokyklose priešmokyklinukams, o nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. priešmokyklinukams ir pirmokams, dokumentų apie šeimos gaunamas pajamas pateikti nereikės.

 

Varėnos rajono savivaldybės administracijos

Socialinės paramos skyriaus informacija

2020-01-07T16:40:49+00:00