/Kokias papildomas lengvatas už atliekų tvarkymą yra numačiusi savivaldybė? Kaip jomis pasinaudoti?
2021 m. kovo 16 d.

Kokias papildomas lengvatas už atliekų tvarkymą yra numačiusi savivaldybė? Kaip jomis pasinaudoti?

Varėnos rajono savivaldybėje rinkliavai taikomas 0,95 koeficientas, kai mokėtojas rinkliavą už visą mokestinį laikotarpį sumoka vienu pavedimu iki balandžio 30 dienos ir elektroninėje Vietinės rinkliavos savitarnos svetainėje http://www.aratc.lt/rinkliavos-el-aptarnavimo-svetaine/  užsisako gauti mokėjimo pranešimus tik elektroniniu paštu.

Užsisakius elektroninius mokėjimo pranešimus ir sumokėjus visą rinkliavą iš karto, nuolaida kitąmet pritaikoma automatiškai – papildomai kreiptis niekur nereikia.

Varėnos rajono savivaldybė taiko 50 proc. lengvatą nuo pastoviosios įmokos dalies asmenims, kurių grynosios metinės pajamos vienam asmeniui neviršija 18 valstybės remiamų pajamų dydžio, ir 30 proc. lengvatą, kai grynosios metinės pajamos vienam asmeniui yra didesnės kaip 18 valstybės remiamų pajamų dydžių, bet neviršija 30 valstybės remiamų pajamų dydžio.

Dėl socialinių lengvatų rinkliavos mokėtojai, turintys nekilnojamojo turto Varėnos rajono savivaldybėje, turi kreiptis į savivaldybės Socialinės paramos skyrių arba socialinius darbuotojus seniūnijose.

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro informacija

2021-03-16T18:05:35+00:00