/Kviečiame registruotis į naują Versli Lietuva e. mentorystės programą!
2020 m. gegužės 18 d.

Kviečiame registruotis į naują Versli Lietuva e. mentorystės programą!

VšĮ „Versli Lietuva“ jau nuo 2014 m. įgyvendina „Verslo mentorių tinklo“ projektą, o šiandien pradeda ir naują e. mentorystės programą. Jos metu patyrę verslininkai, įvairių sričių specialistai, neatlygintinai dalinsis savo žiniomis bei patirtimi su verslo naujokais arba tais, kurie patiria sunkumų ir ieško ekspertų pagalbos.

Kaip vyks e. mentorystės programa?

Šios e. mentorystės ciklas vyks 6 mėn. Ji prasidės nuo įvadinės e. mentorystės sesijos – internetinio susitikimo metu visi dalyviai ir mentoriai prisistatys bei susipažins. Po šios sesijos dalyviai ir mentoriai bus suskirstyti poromis, atsižvelgiant į dalyviams kylančius verslo iššūkius ir mentorių specializaciją.

Individualios konsultacijos su mentoriumi vyks pagal iš anksto sutartą grafiką, pasirinktu laiku bei komunikacijos būdu. E. mentorystės programa numato, kad mentorius su dalyviu susitiktų arba turėtų pokalbį internetu bent 2 kartus per mėnesį.

Kas du mėnesius vyks e. mentorystės progreso sesijos internetu (iš viso dvi). Jų metu visi dalyviai pristatys kartu su mentoriumi išsikeltus tikslus, uždavinius, iššūkius ir pasiektus rezultatus. Po pristatymo dalyviams patarimus duos ne tik jo mentorius, bet ir kiti ekspertai.

Pasibaigus programai vyks e. mentorystės baigiamoji sesija internetu, kurios metu dalyviai pristatys, kokius rezultatus pavyko pasiekti, ar buvo įgyvendinti išsikelti tikslai, pasidalins išmoktomis pamokomis ir atradimais.

Programoje vienu metu dalyvaus 10–15 porų (mentorius + dalyvis).

Daugiau informacijos apie programą: https://bit.ly/2Z3im9k

Svarbu! Dalyvavimas programoje yra nemokamas, tačiau dalyvių ir mentorių skaičius – ribotas. Būtina išankstinė registracija, kuri vyksta iki gegužės 20 d.* Atrinktus dalyvius informuosime iki gegužės 25 d.

*Pasiekus maksimalų mentorių ir / arba dalyvių skaičių registracija gali būti sustabdyta anksčiau.

Mentorių registracija: https://bit.ly/2T7UNst
Dalyvių registracija: https://bit.ly/2Wqz0yg

Versli Lietuva informacija

2020-05-18T14:37:27+00:00