/Kvietimas gyventi saugiai
2021 m. vasario 25 d.

Kvietimas gyventi saugiai

2021 metais Varėnos rajone bus vykdomos Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos inicijuotos kasmetinės prevencijos akcijos „Gyvenkime saugiai“  ir  „Būk saugus, mokiny!“. Metų pradžioje akcijos bus vykdomos nuotoliniu būdu, atsižvelgiant į Lietuvoje paskelbto karantino režimo apribojimus, o juos atšaukus ir esant palankiai epidemiologinei situacijai valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai ir ugniagesiai gelbėtojai lankysis gyventojų būstuose, mokyklose arba mokiniai galės atvykti į Varėnos priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą.

Svarbiausi šių akcijų tikslai – ugdyti šalies gyventojų saugios gyvensenos įpročius, gerinti gyvenamųjų būstų gaisrinę saugą, konsultuoti gyventojus autonominių dūmų detektorių įrengimo klausimais, skatinti moksleivius prisidėti prie gaisrinės saugos kultūros puoselėjimo buityje ir viešosiose vietose, populiarinti ugniagesio gelbėtojo profesiją.

Siekdami suteikti moksleiviams saugios gyvensenos žinių iki karantino režimo apribojimų atšaukimo Varėnos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai paskaitas gaisrinės saugos, civilinės saugos, saugaus elgesio ant ledo ir prie vandens telkinių, evakuacijos iš pastatų, skubiosios pagalbos tarnybų iškvietimo bei kitomis  temomis ves naudodamiesi „Zoom“ ar kitomis vaizdo ir pokalbių platformomis.

Kviečiame rajono 1-12 klasių vadovus ir mokytojus dėl mokymų  būdo ir laiko suderinimo kreiptis į Varėnos priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą telefonu (8 310) 31 061 arba elektroniniu paštu varena.pgt@vpgt.lt.

Varėnos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija

2021-02-25T15:44:03+00:00