/Lietuvos savivaldybės, vandentvarkos įmonės ir veikiantys verslai kviečiami prisijungti prie kampanijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“
2022 m. birželio 23 d.

Lietuvos savivaldybės, vandentvarkos įmonės ir veikiantys verslai kviečiami prisijungti prie kampanijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“

Lietuvos savivaldybės, vandentvarkos įmonės ir veikiantys verslai kviečiami prisijungti prie nacionalinės bendrovių „Vilniaus vandenys“, „Kauno vandenys“ ir „Klaipėdos vanduo“ kampanijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“.

Pagrindinis kampanijos tikslas – paskatinti visuomenę atsisakyti plastikinių buteliukų ir rinktis tvaresnį, aplinkai draugišką sprendimą – gerti skanų, sveiką ir šviežią vandenį iš čiaupo.

Prie iniciatyvos prisijungę apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas teikiantys verslai įsipareigoja savo klientams ar svečiams siūlyti atsigaivinti vandeniu iš čiaupo nemokamai, o prie iniciatyvos prisijungusios savivaldybės ir vandentvarkos įmonės – išreiškia palaikymą ir skleidžia žinią apie draugiškus aplinkai pasirinkimus ir kokybišką vandenį iš čiaupo, kuriuo skirtingi Lietuvos regionai tikrai gali pasigirti.

Naudos iniciatyvos ambasadoriams:

  • Visų verslų, prisijungusių prie šios iniciatyvos, logotipai

Bus patalpinti į iniciatyvos tinklalapį www.vanduoisciaupo.lt [1].

  • Komunikacija „Facebook“, „Instagram“ ir „LinkedIn“

socialinių tinklų paskyrose, 15min.lt internetiniame portale.

  • Galimybė įsitraukti į kitas, kampanijos metu, organizuojamas

veiklas.

  • Iniciatyvos dalyviai įgaus teisę savo patalpas žymėti

kampanijos lipduku, kuris simbolizuos atsakingą verslo požiūrį į vieną didžiausių nūdienos problemų – plastiką.

„Vilniaus vandenų“ rekomendacija:

Iniciatyvai palaikymą išreiškusioms vandentvarkos įmonėms prisijungusiems prie iniciatyvos verslams (apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas teikiančioms įmonėms) taikyti vandens kompensavimo praktiką. „Vilniaus vandenys“, kaip ir praėjusiais metais, prisijungusiems prie iniciatyvos verslams, kurie savo klientams ar svečiams siūlys nemokamai atsigaivinti vandeniu iš čiaupo, iniciatyvos laikotarpiu, t. y. iki rugpjūčio pab. kompensuos po 2 kub.

  1. vandens. Kompensacija bus taikoma tiems verslams, kurie su tokiu prašymu kreipsis į vandentvarkos įmonę.

NUSPRENDUSIŲ PRISIJUNGTI PRIE INICIATYVOS SAVIVALDYBIŲ BEI VANDENTVARKOS ĮMONIŲ ATSTOVUS BIRŽELIO 28 D. 12 VAL. „VILNIAUS VANDENYS“ KVIEČIA ŠIAI INICIATYVAI PALAIKYMĄ IŠREIKŠTI PASIRAŠANT SIMBOLINĮ MEMORANDUMĄ. Į ŠĮ RENGINĮ BUS KVIEČIAMI IR ŽINIASKLAIDOS ATSTOVAI.

Jūsų atsakymo dėl dalyvavimo renginyje ir iniciatyvos palaikymo lauksime el. paštu greta@voxvera.lt

Daugiau informacijos tel. +370 621 36 232 | greta@voxvera.lt

 

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .

2022-06-23T10:26:56+00:00