/LR Prezidento kanceliarija kviečia registruoti savo iniciatyvas platformoje „Lietuvos galia“
2022 m. liepos 4 d.

LR Prezidento kanceliarija kviečia registruoti savo iniciatyvas platformoje „Lietuvos galia“

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija kviečia  gyventojus, bendruomenes, savanorių ir nevyriausybines organizacijas registruoti savo iniciatyvas platformoje „Lietuvos galia“ ir dalyvauti konkurse. Nuoroda: https://www.lietuvosgalia.lt/

Projekto metu iniciatyvų pateikėjai bus lankomi, įtraukiami į komunikaciją, kviečiami į renginius ir veiklas.

Daugiau apie Lietuvos galios projektą:

Kas tai yra LIETUVOS GALIA?

Lietuvos galia – tai Prezidento Gitano Nausėdos globojama pilietinio įsitraukimo iniciatyva. Lietuvos galios projektas pradėtas 2021 metais. Jo tikslas – aktyvinti visuomenės įsitraukimą į valstybės gyvenimą ir stiprinti pilietinę galią.  Šiuo projektu taip pat siekiama burti naują Lietuvos galios bendruomenę. Bendruomenės nariai yra įtraukiami į projekto veiklas, kviečiami į renginius.

Apie Lietuvos galios skaitmeninę platformą

Tai skaitmeninė erdvė gerovės kūrėjams – savanoriams, NVO, bendruomenėms, aktyviems piliečiams pristatyti savo veiklas, rasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo. Rodydama geruosius pavyzdžius, inovatoriškus sprendimus, sėkmės istorijas, iniciatyvas, Lietuvos galia sieks didinti jų žinomumą ir sklaidą, įkvėpti kitus imtis veiksmų ir prisidėti prie savo valstybės kūrimo. Iki 2022 metų birželio 30d. Lietuvos galios platformoje užsiregistravo 182  iniciatyvos iš įvairių Lietuvos kampelių. Iniciatyvų teikėjai – tai organizacijos, bendruomenės ir pavieniai aktyvūs piliečiai, kurių vykdomos veiklos atstovauja keturioms pagrindinėms Lietuvos plėtros kryptims – žalia, stipri, teisinga ir inovatyvi.

2022 metų rudenį Prezidentas apdovanos 20 ryškiausių iniciatyvų, kurias savo balsais išrinks visuomenė ir ekspertų komisija.

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .
2022-07-04T09:08:16+00:00