/Magistrantūros studijos Alytuje? Tai įmanoma!
2020 m. balandžio 23 d.

Magistrantūros studijos Alytuje? Tai įmanoma!

Jau turite bakalauro diplomą ir norite tobulėti, įgyti naujų žinių bei turėti magistro diplomą?! Ne paslaptis, kad darbą ir studijas suderinti yra sudėtinga – kelionės į Vilnių ar Kauną ne tik šiek tiek išvargina, bet ir atima daug laiko.  Taupykite jį, rinkdamiesi magistrantūros studijas Alytuje!

Studijuokite Mykolo Romerio universitete!

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. Mykolo Romerio universitetas kviečia rinktis: sveikatos politikos ir vadybos magistrantūros studijas Alytaus kolegiją baigusiems slaugos ir kineziterapijos programų profesiniams bakalaurams, Alytaus regiono sveikatos įstaigų darbuotojams; kibernetinio saugumo valdymo ir  elektroninio verslo vadybos magistrantūros studijas, baigusiems Alytaus kolegiją profesiniams bakalaurams ir Alytaus regiono gyventojams.

Studijuoti kviečia Vilniaus Gedimino technikos universitetas!

Šiame universitete galite rinktis statybos inžinerijos krypties (statybos technologijos ir valdymas, statinio informacinis modeliavimas) ir mechanikos inžinerijos ar pramonės inžinerijos magistrantūros studijas.

Studijuoti kviečia VDU Žemės ūkio akademija!

VDU Žemės ūkio akademija Alytuje jau nuo šio rudens kviečia rinktis vieną iš keturių magistro – Verslo logistikos, Žemės ūkio ekonomikos, Kaimo plėtros administravimo, Žemės ūkio verslo vadybos – studijų programų.

Studijuoti kviečia Kauno technologijos universitetas!

Kauno technologijos universitetas kviečia rinktis Įmonių valdymo studijų magistrantūros programą. Geras vairininkas savo laivą suvaldys net ir per didžiausias audras. Būtent tokių vadovų ir reikia šiuolaikinių rinkos sąlygų veikiamoms kompanijoms. Sėkmingas įmonės valdymas – tai naujausių vadybos, rinkodaros, finansų ir ekonomikos žinių taikymas. Tai plati kompetencija. Visa tai, kas gali būti reikalinga dirbant dinamiškose, vietinėse bei tarptautinėse verslo įmonėse ar organizacijose. Daugiau informacijos apie studijas https://bit.ly/3eDu9R8 arba Alytaus kolegijos tinklalapyje https://bit.ly/3cBMPiA

Studijuoti kviečia Alytaus kolegija!

Alytaus kolegija kviečia rinktis slaugos ir sveikatos mokslų, inžinerijos, informatikos, maisto produktų technologijų mokslų, verslo vadybos profesinio bakalauro studijas. Daugiau informacijos https://alytauskolegija.lt/lt/

Informacija apie specialybes

Kviečiame studijoms rinktis Dzūkijos sostinę!

Alytaus kolegijos informacija

 

2020-04-23T11:49:53+00:00