/Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje sulauksite ne tik gydymo, bet ir nuoširdaus dėmesio
2022 m. liepos 21 d.

Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje sulauksite ne tik gydymo, bet ir nuoširdaus dėmesio

VšĮKol esame sveiki ir gyvename pilnavertį gyvenimą, nesusimąstome, kad gali užklupti ligos, ateiti senatvė, galime tapti neįgalūs ir negalintys pasirūpinti savimi. Tie, kurie turi neįgalių ar garbingo amžiaus sulaukusių, negalinčių savimi pasirūpinti artimųjų, slaugo juos namuose 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę, puikiai žino, kiek kantrybės, laiko, sveikatos tai kainuoja. Tenka apriboti save buitimi, pamiršti laisvalaikį, o kartais ir darbo atsisakyti.

Jeigu jūs pavargote slaugyti namuose ar tenka atlikti medicinines procedūras, kurias namų sąlygomis atlikti sudėtinga, tęsti palaikomąjį gydymą po aktyvaus gydymo stacionare, o gal tiesiog turite vienišų giminaičių ar kaimynų, kuriems reikia ne tik globos, bet ir gydymo – Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės personalas laukia jūsų.

Atnaujintose Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės patalpose dirba patyrusi gydytoja Genoefa Černiauskienė ir jauna puiki gydytoja Ema Dudutė. Joms talkina naujai pasipildęs būrys slaugytojų ir jų padėjėjų. Pacientais rūpinasi jaunas perspektyvus kineziterapeutas Rokas Pačkauskas, socialiniai darbuotojai. Pradėjo veikti atnaujinta valgykla, jaukios poilsio zonos.

Čia jūs gausite ne tik palaikomąjį gydymą, bet ir nuoširdų dėmesį, rūpestį, atjautą, galimybę bendrauti, pagerėjus sveikatai – užsiimti darbine, kūrybine veikla, sustiprinti socialinius įgūdžius.

Dėl guldymo į Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninę kreiptis darbo dienomis nuo 8 iki 17 val., tel. (8 310) 52623.

 

VšĮ Varėnos pirminės sveikatos priežiūros centro informacija

2022-07-21T14:35:25+00:00