/Nauja galimybė verslo plėtrai
2020 m. liepos 22 d.

Nauja galimybė verslo plėtrai

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kuria specializuotą Lietuvos maisto produktų ir gėrimų eksportuotojų katalogą.  Tai – naujas projektas išskirtinai maisto produktų ir gėrimų gamintojams. Eksporto skatinimas yra viena iš svarbiausių Agentūros funkcijų, todėl, reaguodami į pasaulinę situaciją dedame visas pastangas naujų priemonių kūrimui, siekiant padėti Lietuvos eksportuotojams lengviau užmegzti verslo kontaktus su užsienio partneriais ir atverti naujas eksporto rinkas.

Kuo šis projektas pasitarnaus regiono verslo plėtrai?

Specializuoto maisto produktų ir gėrimų eksportuotojų katalogo išskirtinumas:

  • naujausia susisteminta informacija, kuri apima išskirtinai tik žemės ūkio,  maisto produktų  ir gėrimų gamintojų sektorius;
  • už eksportą atsakingų įmonių atstovų kontaktai;
  • nurodytos ne tik esamos įmonių eksporto rinkos, bet ir prioritetinės,  kuriose įmonės siekia įsitvirtinti;
  • kategorizuota informacija pagal gaminamą produkciją, eksportuojamą produkciją, gaminamą ekologišką produkciją, gaminamą Halal sertifikatą atitinkančią produkciją, gaminamą Kosher sertifikatą atitinkančią produkciją, turimus sertifikatus, kitus svarbius standartus.

Unifikavus gautą maisto produktų ir gėrimų gamintojų informaciją, eksportuotojų katalogas bus patalpintas www.litfood.lt  platformoje. Eksportuotojų katalogas bus pateiktas Lietuvos ambasadoms užsienyje,  socialiniams partneriams, bei kitiems už Lietuvos verslo plėtrą atsakingiems asmenis. Agentūra užtikrins efektyvią išorinę ir vidinę eksportuotojų katalogo komunikaciją bei sklaidą.

Įmonės, kurios jau eksportuoja savo produkciją arba nori pradėti eksportą į užsienio rinkas gali užpildyti anketą anglų kalba: PILDYTI ČIA

Anketą  užpildyti prašome iki š. m. liepos 30 d.

Už duomenų priežiūrą, atnaujinimą bei teikimą susijusiems asmenims bus atsakinga Agentūra. Duomenų skelbimas ir katalogo administravimas – nemokamas.

//Eksportas//REGISTRUOKITĖS naujame specializuotame maisto produktų eksportuotojų kataloge: …

Publiée par Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra sur Mercredi 22 juillet 2020

Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros informacija.

 

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .
2020-07-22T15:28:17+00:00