/Vaikai, jaunimas ir jų šeimos kviečiami į sportinius užsiėmimus
2018 m. balandžio 17 d.

Vaikai, jaunimas ir jų šeimos kviečiami į sportinius užsiėmimus

Vaikai, jaunimas ir jų šeimos kviečiami į sportinius užsiėmimus

Nuo šių metų sausio 1 dienos pradėtas įgyvendinti pirmasis tarptautinis kartu su pasienio partneriais projektas „Aktyvios ir sveikos pasienio bendruomenės“, skirtas Varėnos rajono ir Oržyšo savivaldybių (Lenkijos Respublika) bendruomenėms. Šiuo projektu partneriai sprendžia bendrą pasienio problemą – rizikos jaunimo ir vaikų žinių trūkumą, kaip teisingai sportuoti, kad savęs nežalotų, taip pat nepakankamą sporto erdvių buvimą pasienio bendruomenėse, kuriose nemokamai galėtų sportuoti rizikos vaikai ir jaunimas.

Įgyvendinant projektą, Varėnos sporto centras balandžio – birželio mėnesiais organizuoja nemokamus užsiėmimus socialinę atskirtį patiriantiems vaikams ir jaunimui bei jų šeimos nariams, taip pat gausių šeimų nariams. Jie bus organizuojami balandžio 20 ir 27 dienomis, gegužės 18 ir 25 dienomis bei birželio 8 dieną. Nemokami užsiėmimai vyks Varėnos sporto centre su naujai įsigytu sportiniu inventoriumi. Registracija į užsiėmimus vyksta iki balandžio 20 dienos el. paštu: rolandas.markinas@varena.lt

Projekto „Aktyvios ir sveikos pasienio bendruomenės“ trukmė – 12 mėnesių. Bendras projekto biudžetas – 49684,25 eurai, Varėnos sporto centrui tenkanti investicijų dalis sudaro 39127,25 eurai.

 

Varėnos sporto centro informacija

2018-04-17T12:43:44+00:00