/Valkininkų bendruomenės projekto pristatymas gyventojams
2018 m. rugpjūčio 8 d.

Valkininkų bendruomenės projekto pristatymas gyventojams

Valkininkų bendruomenė kartu su Varėnos savivaldybės sveikatos biuru, Valkininkų bendruomenės namuose vykdė sveikatingumo programą „Kartu –mes jėga“, taip pat pristatė tokiu pačiu pavadinimu įgyvendintą projektą, kurį finansavo Lietuvos respublikos Žemės ūkio ministerija ir Varėnos rajono savivaldybė. Projektas buvo skirtas bendruomenės materialinei bazei stiprinti ir remti.

Bendra projekto įgyvendinimo suma yra 3 019,46 Eur, iš jų –  Valstybės paramos suma 2 717,46 Eur, Varėnos rajono savivaldybė skyrė 302,00 Eur. Projekto įgyvendinimo metu buvo nupirkti keturi treniruokliai, trys gimnastikos kamuoliai, konferencinis stalas, viryklė, kompiuteris ir spausdintuvas.

Renginio metu sveikatos centro atstovai teikė įvairias sveikatingumo programas. Pirmiausia buvo išbandytos parafino vonelės teikiamos malonios procedūros, po to visi susirinkusieji išmėgino treniruoklius ir gimnastikos kamuolius. Sveikatos biuro mitybos specialistė mokino pasigaminti sveikuolišką obuolių pyragą, bendruomenės moterys naujoje orkaitėje kepė bulvinę bapką. Sveikatingumo specialistas bendruomenės narius supažindino su pirmosios pagalbos pradmenimis. Susėdę visi prie naujo konferencinio stalo atsakinėjo į klausimus-užduotis, ragavo obuolių pyragą, bulvių plokštainį.

 

Informaciją parengė Valkininkų bendruomenės pirmininkė Danutė Blažulionienė

2018-08-10T15:07:24+00:00