/Varėnoje – valstybinio choro „Vilnius” šventinis koncertas „Naujieji Vilniaus veidai”
2019 m. gruodžio 13 d.

Varėnoje – valstybinio choro „Vilnius” šventinis koncertas „Naujieji Vilniaus veidai”

Valstybinis choras „Vilnius” kviečia Jus gruodžio 29 d. 17 val. į Varėnos kultūros centrą, šventinį koncertą “Naujieji Vilniaus veidai”.

Koncerto programa primins pašėlusį spalvų ir emocijų ekspresą, kurio lekiančiuose kupė – nuo Billy Joel iki Marijaus Mikutavičiaus, One Republic iki grupės „Studija“ repertuaro. Šalia Lotynų Amerikos ritmais alsuojančių melodijų netikėtai suskambės ir širdžiai malonios lietuvių estrados klasika tapusios dainos.

„B. Gorbulskio „Mėlynos gatvelės“, M. Vaitkevičiaus „Senieji Vilniaus stogai“, G. Litinsko „Spindulys“ – tai tik maža dalis to, ką klausytojai išgirs koncerte Varėnoje. Šia programa norime parodyti, kad profesionalaus choro dainininkai gali atlikti ne tik klasikinę, akademinę muziką, bet ir nuotaikingą, energingą repertuarą. Specialiai šiai programai sukurtos aranžuotės, tad žiūrovai patirs nepaprastą malonumą naujai išgirsdami gerai žinomas ir pažįstamas melodijas“, – mintimis apie koncertą dalinosi choro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas.

 

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .

2019-12-13T11:03:01+00:00