/Varėnos rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnyba kartu su partneriais įgyvendina projektą
2021 m. kovo 30 d.

Varėnos rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnyba kartu su partneriais įgyvendina projektą

Varėnos rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnyba kartu su partneriais įgyvendina projektą „Gebėjimų stiprinimas didinant ekologinį ir valstybės saugomų teritorijų (objektų) saugumą pasienio regione“ pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Projekto Nr. ENI-LLB-2-276.

Projekto partneriai: Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Varėnos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba (pagrindinis partneris) bei Gardino srities valdyba.

Pagrindinis projekto tikslas – pagerinti ugnies gesinimo bei gelbėjimo darbus Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regionuose, tam kad būtų sukurta bei išvystyta labiau integruota bei geresnės kokybės sistema, kovojant su nelaimėmis bei užtikrinant Lietuvos ir Baltarusijos pasienio gyventojų turto bei aplinkos saugumo kontrolę. Šis Projektas padės pagerinti kokybę gaisrų gesinime bei patobulinti laiką vykimo į įvykio vietą bei greitesnio durpynų ir pievų gaisrų gesinimo. Taip pat, bus tobulinamos darbuotojų žinios.

Projekto pradžia – 2020 07 09.

Projekto trukmė – 24 mėn.

Bendras projekto biudžetas – 959 756,00 Eur.

Daugiau aktualios informacijos apie projektą galite sužinoti čia.

 

Varėnos rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnybos informacija

2021-03-30T13:26:32+00:00