/Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje aptarta vakcinacijos eiga
2021 m. balandžio 13 d.

Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje aptarta vakcinacijos eiga

Vakar buvo sušauktas Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdis, kuriame didžiausias dėmesys buvo skirtas mūsų rajono gyventojų skiepijimui nuo COVID-19 ir su visa vakcinacijos eiga susijusiems klausimams.

Varėnos PSPC vadovas informavo, kad šią savaitę planuojama gauti 882 dozes „Comirnaty Biotech and Pfizer“ vakcinos (likutis nuo praėjusios savaitės – 0 dozių), 100 dozių „Vaxzevria“ („Astra Zeneca“) vakcinos (likutis nuo praėjusios savaitės – 120 dozių), 100 dozių „Moderna“ vakcinos.

Anot Varėnos PSPC vadovo, nors įstaigą pasiekia vis didesni vakcinų kiekiai, tačiau didžiausia problema yra ne paskiepyti žmones, o juos sukviesti. Mūsų rajono gyventojai labai vangiai registruojasi, todėl norime paraginti ir pakviesti senjorų vaikus, anūkus, kaimynus padėti jiems užsiregistruoti.

Sveikatos apsaugos ministerijai paskelbus, kad vakcinuotis kviečiamos įmonės, turinčios bent 100 darbuotojų, praėjusią savaitę jau paskiepyti UAB „Merkys“ ir UAB „Staginis“ darbuotojai. Dar vis skiepijami policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Šią savaitę skiepus gaus visi likusieji švietimo darbuotojai ir abiturientai.

Posėdžio metu Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Alvydas Verbickas informavo, kad nuo praėjusio penktadienio Varėnos rajono savivaldybės vakcinacijos koordinatore paskirta Varėnos visuomenės sveikatos biuro direktorė Astutė Žmuidinavičienė.

 

Živilė Puidokaitienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
tel. (8 310) 32 021, el.p. zivile.puidokaitiene@varena.lt
2021-04-13T14:50:51+00:00