/Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje – dėmesys pradinukų sugrįžimui į klases
2021 m. balandžio 27 d.

Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje – dėmesys pradinukų sugrįžimui į klases

Vakar sušauktame Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje buvo aptartos pradinių klasių mokinių galimybės sugrįžti į mokyklos klases. Švietimo skyriaus vedėja Stasė Bingelienė informavo, kad yra daugiau nei 250 pradinukų, kurių tėvai sutinka su vaikų testavimu kaupinių metodu ir nori sugrįžti į kontaktines pamokas. Merkinės V. Krėvės gimnazijoje būtų 4 klasės (69 mokiniai), Valkininkų gimnazijoje – 4 klasės (46 mokiniai), Varėnos „Ryto“ progimnazijoje – 4 klasės (90 mokinių), Matuizų pagrindinėje mokykloje – 3 klasės (39 mokiniai), Panočių pagrindinėje mokykloje – 1 klasė (8 mokiniai), Senosios Varėnos A. Ryliškio pagrindinėje mokykloje – 2 klasės (29 mokiniai) ir Žilinų pagrindinėje mokykloje susidarytų 1 jungtinė klasė: 6 pirmokai ir 3 trečiokai.

Posėdžio metu buvo nuspręsta, kad mokiniai prieš sugrįžimą į mokyklų patalpas bus testuojami Varėnos PSPC mobiliajame tyrimų punkte bei Merkinės ir Valkininkų ambulatorijose. Vėliau periodinis testavimas kaupinių metodu vyks ugdymo įstaigų patalpose.

Nuo gegužės 3 dienos Varėnos rajono abiturientai sugrįžta į mokyklas, jiems bus taikomas mišrus ugdymo būdas, kai nemažiau 50 proc. ugdymo turės vykti mokykloje ir 50 proc. – nuotoliniu būdu.

 

Živilė Puidokaitienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
tel. (8 310) 32 021, el.p. zivile.puidokaitiene@varena.lt
2021-04-27T14:49:12+00:00