/Vakcinacija įgauna pagreitį
2021 m. balandžio 7 d.

Vakcinacija įgauna pagreitį

Informuojame, kad šią ir ateinančią savaitę mūsų rajoną pasieks didesnis vakcinų nuo COVID-19 ligos kiekis. Kol kas tai – vienintelė priemonė, kuri apsaugo nuo sunkios ligos formos, patekimo į ligoninę, mirties nuo COVID-19 ligos.

Prašome visų 65 metų ir vyresnių žmonių aktyviai registruotis skiepijimui. Registracija vykdoma telefonu (8 310) 51608, darbo dienomis nuo 10 iki 16 val. Paskambinus, darbuotojai suteiks jums visą informaciją apie turimas vakcinas ir pasiūlys patogų laiką.

Kreipiamės į visus rajono gyventojus – būkite pilietiški, paraginkite skiepytis savo senelius, tėvus, giminaičius, kaimynus, pažįstamus, jeigu jie to dar nepadarė. Paaukokite valandėlę savo laiko ir padėkite jiems užsiregistruoti, jeigu patiems dėl kokių nors priežasčių tai padaryti sunku.

Kreipiamės į seniūnijų ir socialinius darbuotojus – jūs geriausiai pažįstate ir dažniausiai susiduriate su seniūnijų gyventojais, tad paraginkite tuos, kuriems 65 metai ir vyresnius, nepakviestus, abejojusius ar dėl kitų priežasčių atidėjusius skiepijimą, registruotis, nes laiko dvejonėms nėra. Susirgimų skaičius auga, vėl pildosi ligoninės ir reanimacijos skyriai.

Būkite aktyvūs, pilietiški, sąmoningi ir atsakingi. Visų pastangomis galėsime įveikti šį nematomą priešą.

Registracija vakcinacijai darbo dienomis nuo 10 iki 16 val. telefonu (8 310) 51608.

 

VšĮ Varėnos PSPC administracija

2021-04-07T16:48:11+00:00