/VšĮ Varėnos pirminės sveikatos priežiūros centre suleista dešimt tūkstantoji dozė vakcinos nuo COVID-19 ligos
2021 m. gegužės 24 d.

VšĮ Varėnos pirminės sveikatos priežiūros centre suleista dešimt tūkstantoji dozė vakcinos nuo COVID-19 ligos

Praėjusį penktadienį VšĮ Varėnos pirminės sveikatos priežiūros centre buvo suleista dešimt tūkstantoji dozė vakcinos nuo COVID-19 ligos. Jubiliejine doze paskiepyta Perlojos kaimo gyventoja Janina Jazukevičienė. Šia proga senjorei buvo padovanotas modernus, automatinis kraujospūdžio matavimo aparatas. Moteris paskiepyta „Janssen“ vakcina. Pilnai apsaugai nuo COVID-19 ligos šios vakcinos pakanka tik vienos dozės, todėl ja rekomenduojama vakcinuoti senjorus, lėtinėmis ligomis sergančius ligoninėse gydomus pacientus, taip pat asmenis, vykstančius dirbti į Lietuvos diplomatines ir konsulines įstaigas užsienio valstybėse. „Janssen“ yra ketvirtoji vakcina nuo COVID-19, užregistruota naudojimui Europos Sąjungoje. Džiaugiamės galėdami šią vakciną pasiūlyti ir Varėnos rajono gyventojams.

Šis rezultatas buvo pasiektas dėl pasiaukojančio, savo darbo valandų neskaičiuojančio Varėnos PSPC personalo dėka. Esame dėkingi Marcinkonių, Jakėnų, Kaniavos ir Matuizų seniūnams bei seniūnijų darbuotojams už pagalbą kviečiant gyventojus vakcinuotis ir sudarant saugias sąlygas skiepijimui seniūnijose.

Dar kartą kviečiame gyventojus, kurie iki šiol dvejojo ar dėl kitų priežasčių vis dar nepasiskiepijo, registruotis vakcinacijai. Registracija vykdoma telefonu 1808 arba internetu https://vakcina.myhybridlab.com.

 

Varėnos pirminės sveikatos priežiūros centro informacija

2021-05-24T09:12:58+00:00