/Apie rimtus dalykus – nuoširdžiai ir su humoru
2019 m. gegužės 24 d.

Apie rimtus dalykus – nuoširdžiai ir su humoru

Varėnos jaunimo reikalų koordinatorės Varėnos r. savivaldybės administracijoje – Daivos Grigėnės idėja kviesti žinomus žmones pokalbiui pasiteisino. Praėjusiais metais Varėnos jaunimas turėjo galimybę susipažinti su atlikėja Ieva Zasimauskaite, o šį kartą į svečius atvyko gerai pažįstamas ir matomas tiek televizijos laidose, tiek ir televizijos serialuose aktorius Giedrius Savickas.

Į susitikimą su aktoriumi sugužėjo nemažai Varėnos jaunimo, džiugu, jog atėjo ir vyresnio amžiaus žmonių. Vadinasi, tokie susitikimai tikrai reikalingi.

Jei reikėtų apibūdinti Giedrių Savicką, neabejotinai pirmiausia paminėtumėme nuoširdumą – pagrindinę jo savybę. Tai atviras, tiesus, be arogancijos žmogus, turintis nuostabų humoro jausmą.

Porą valandų vykęs susitikimas prabėgo nepastebimai ir visai nesvarbu, kad didžiąją dalį susitikimo Giedrius kalbėjo monologu, visi su žavesiu ir susidomėjimu klausėsi jo gyvenimiškų, nuoširdumu ir atvirumu pagrįstų istorijų. Žinoma, net ir rimčiausias gyvenimo negandas aktorius sugebėjo perteikti per humoro prizmę. Visas pokalbis buvo kupinas juoko, maloniai nuteikiantis, o svarbiausia – motyvuojantis ir padrąsinantis. Vėliau jaunimas turėjo progą užduoti juos dominančius klausimus, vieniems rūpėjo, kokią aktorius būtų pasirinkęs kitą specialybę, koks gyvenimo įvykis įsimintiniausias, koks Giedriaus vaidinamas personažas jam labiausiai prie širdies, kur labiau patinka vaidinti – serialuose ar spektakliuose. Čia aktorius taip pat buvo nuoširdus ir atsakė, jog visi puikiai žino, kad televizijoje – didesni pinigai, todėl ją daugelis ir renkasi.

Giedrius kalbėjo jaunimui apie tai, kad svarbiausia gyvenime yra nuoširdumas ir geras, žmogiškas elgesys su aplinkiniais. Svarbiausia yra ne karjera, ji gali ateiti ir savaime. Jei žmogus laimingas savo viduje, jis net nejausdamas lips karjeros laiptais. Visų svarbiausia yra įsiklausyti į save, ko gyvenime nori, ką nori veikti, ką studijuoti, niekas iš artimųjų neturi versti mokytis vienur ar kitur, žmogus pats turi nuspręsti, nes ne tėvai mokysis tos specialybės, o vaikas, todėl yra svarbiausias jo pasirinkimas. Taip pat pabrėžė, kad nėra geros ar blogos kartos. Visos kartos yra tokios, kokios yra, tiesiog negalime gyventi taip, kaip gyveno mūsų tėvai, o mūsų vaikai gyvens kitaip nei mes. Auganti karta privalo prisitaikyti prie esamų gyvenimo sąlygų.

 

 

Varėnos rajono savivaldybės informacija

2019-05-24T09:36:46+00:00