/Atnaujintuose kabinetuose maloniau dirbti ir priimti lankytojus
2020 m. sausio 9 d.

Atnaujintuose kabinetuose maloniau dirbti ir priimti lankytojus

Varėnos rajono savivaldybės administraciniuose pastatuose vienas po kito atnaujinami kabinetai ir kitos patalpos. Savivaldybės vadovai  pažymi, kad besirūpindami  savivaldybės administracijos specialistų darbo sąlygomis, planuoja atnaujinti kuo daugiau kabinetų. „Kabinetai atnaujinami iš būtinybės, nes kai kurie iš jų buvo neremontuoti ir baldai juose nekeisti  po keliolika metų. Juk gražesnė aplinka turi akivaizdžiai teigiamos įtakos geresnei darbinei nuotaikai. Taupant lėšas, remontus daro savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus darbuotojai. Deja, kol kas negalime skirti lėšų savivaldybės administracinio pastato koridoriams ir fojė remontuoti, todėl šias erdves puošiame paveikslais, tuo pačiu suteikdami galimybę savivaldybės darbuotojams ir lankytojams grožėtis mūsų rajono bei Lietuvos kūrėjų darbais“, – sako savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas.

2017 metais buvo suremontuotos devynios patalpos ir mažoji posėdžių salė,  2018 metais – septyni kabinetai ir kavinės patalpa rūsyje, 2019 metais – vienuolika kabinetų ir trys kitos patalpos.

 „Atnaujintuose kabinetuose tikrai smagiau dirbti ir priimti lankytojus“, – šypsosi savivaldybės administracijos darbuotojai.

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .
2020-01-10T10:29:04+00:00