/Informacija apie užminuotą kino ir parodų salės pastatą nepasitvirtino
2021 m. gegužės 13 d.

Informacija apie užminuotą kino ir parodų salės pastatą nepasitvirtino

Vakar Varėnos rajono policijos komisariato pareigūnai pranešė, kad 16.08 val., Bendrajame pagalbos centre buvo gautas neprisistačiusio vyriškio telefoninis pranešimas apie užminuotą Varėnos kultūros centro kino ir parodų salės pastatą. Į įvykį buvo išsiųstos policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei greitosios medicinos pagalbos pajėgos. Iš pastato vidaus buvo evakuoti ten dirbę darbuotojai.

Į įvykio vietą iškviesti Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojai, kurie, patikrinę kino ir parodų salės patalpas, jokių sprogmenų neaptiko. Informacija nepasitvirtino ir netrukus buvo nustatytas bei Varėnos mieste sulaikytas šia nusikalstama veika įtariamas asmuo. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policijos pareigūnai primena, kad už tokio pobūdžio nusikalstamą veiką yra numatyta atsakomybė: tas, kas melagingai pranešė ar paskleidė žinią apie visuomenei ar valstybinės reikšmės objektui, kuris atitinka Civilinės saugos įstatyme nustatytus požymius, gresiantį pavojų arba didelę nelaimę, jeigu dėl to buvo iškviestos pagalbos tarnybos, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

 

Živilė Puidokaitienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
tel. (8 310) 32 021, el.p. zivile.puidokaitiene@varena.lt
2021-05-13T09:08:08+00:00