/Iškilmingai pagerbti Varėnos rajono policijos pareigūnai, veteranai ir rėmėjai
2019 m. spalio 16 d.

Iškilmingai pagerbti Varėnos rajono policijos pareigūnai, veteranai ir rėmėjai

     Spalio 2-ąją Senosios Varėnos Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje vyko iškilmingas Lietuvos policijos profesinės šventės minėjimas. Klebonas Pranciškus Čivilis aukojo Šv. Mišias ir laimino Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Varėnos rajono policijos komisariato pareigūnus, policijos veteranus, komisariato rėmėjus ir jų šeimas.

     Pradėdama šventinį renginį, Varėnos rajono policijos komisariato vyriausioji tyrėja Elena Kotienė policininkus palygino su angelais sargais, nes žemėje jie atlieka tą pačią misiją: gelbsti žmones nuo nusikaltimų ir nuodėmių, gina nuo pavojų ir nelaimių, yra įstatymų, teisybės ir vertybių sergėtojai. Tokia misija reikalauja ypatingos patirties ir pašaukimo. Tai ne tik pareiga, tai įsipareigojimas sau, šeimai, artimui, visuomenei, valstybei.
Sakydamas sveikinimo kalbą, Varėnos rajono meras Algis Kašėta pabrėžė, kad policininko profesija viena rimčiausių ir pavojingiausių, reikalaujanti nepaprastai daug atkaklumo, stiprybės ir išbandymų, linkėjo dvasinės ramybės ir tvirtybės. Už prasmingus darbus, kuriais puoselėja ir gražina Varėnos kraštą, padėkomis pagerbė šiuos policijos pareigūnus: Rimą Budkevičienę, Astą Kumpaitę, Justiną Baliukonį, Mantą Danevičių, Saulių Dabrovolską.
Puikiai žinantis, ką reiškia būti policininku, Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas sakė: „Džiaugiuosi, kad ir man teko ne vieną dešimtmetį dėvėti garbingą uniformą ir atlikti tą kilmingą misiją. Tarnauti Lietuvai, įstatymui, žmogui – kilnus policijos pareigūnų pašaukimas, atsakinga pareiga. Svarbiausias darbo tikslas – rimtis Tėvynėje ir žmonių saugumas. Savo darbais Jūs tai įrodote. Norėčiau visiems palinkėti, kad Jus lydėtų Dievo palaima, mūsų bendruomenės supratimas kiekviename žingsnyje, kiekviename darbe. Linkiu Jums ir Jūsų šeimos nariams stipriausios sveikatos.“
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas paragino tikėti tuo, ką daro, matyti prasmę savo darbuose, nepritrūkti drąsos, ryžto, atkaklumo ir kantrybės. Pareigūnų artimiesiems, šeimoms linkėjo ramybės, santarvės, o vidaus reikalų sistemos pensininkams ir policijos rėmėjams sveikatos ir energijos.
Policijos dienos proga už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybą, gerus darbo rezultatus R. Jaciunskas apdovanojimais pagerbė policijos pareigūnus ir rėmėjus. Pirmojo laipsnio policijos pažymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanojo viršilą Vilmantą Skopecką, antrojo laipsnio policijos pažymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ – komisarę Danguolę Arbutavičienę, ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ – vyresniąją inspektorę Raimondą Čilčiūtę, trečiojo laipsnio policijos pažymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ – inspektorių Gediminą Stakutį. Viršininko pavaduotojas padėką įteikė vyresniajai inspektorei Kamilei Kamarauskaitei, vardinę dovaną – administratorei Jovitai Martusevičienei, 2 dienas papildomų atostogų suteikė komisarei Astai Kašėtienei ir komisarui inspektoriui Arvydui Alekšiūnui. R. Jaciunskas, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas, apdovanojo ir Varėnos rajono policijos komisariato rėmėjus. Vardinę dovaną įteikė Gintautui Miškiniui, padėkas – Valdui Cibulskui, Kęstučiui Maksimavičiui ir Pranui Martišauskui.
Iškilmingas renginys pasibaigė Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos moksleivės Medos Švedaitės atliekamomis dainomis.

Irena Makselienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
tel. (8 310) 32 021, el.p. irena.makseliene@varena.lt
www.varena.lt

2019-10-16T10:19:59+00:00