/Kalėdiniame koncerte moksleivių kūrybinis laivas žiūrovus plukdė į ateitį
2019 m. gruodžio 30 d.

Kalėdiniame koncerte moksleivių kūrybinis laivas žiūrovus plukdė į ateitį

Turbūt daugelis pasvajoja apie tai, jog norėtų nukeliauti į ateitį. Tai nerealu, tačiau Kalėdos – stebuklų metas, kai pildosi mūsų svajonės ir norai. Gruodžio 27 d. kultūros centre Varėnos moksleivių kūrybos centro būreliai šį norą įgyvendino. Jie pakvietė varėniškius į teatralizuotą kalėdinį koncertą „Laivas plaukia į ateitį“.

Į nuotykių kupiną kelionę plukdė jaunasis kapitonas su savo žaviomis jungomis. Juos vaidino Moksleivių kūrybos centro renginių organizatorių ir vedėjų būrelio „Impro“ nariai (vadovė Irena Čeplikienė). Laivas ,,2020 metai“ plaukė kursu į Ateities salą. Kelionės metu vyko nuotaikingas koncertas. Puikiai dainavo kūrybos centro vokalinė grupė ir Varėnos „Pasakos“ vaikų lopšelio-darželio grupė (vadovė Vaida Žilinskienė), nuostabų kūrinį atliko Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos akordeonistų ansamblio muzikantai (vadovė Renata Bakulienė). Visus sužavėjo choreografijos studijos „Mikitukas“ šokėjai (vadovė Jolanta Stankevičienė, akompaniatorės – Onutė Zacharkienė ir Violeta Stylenopoulou). Kelionė buvo kupina nuotykių: laivas vos neužplaukė ant Kirmėliukų ir Ugnies salų, kelią pastojo mažieji rykliukai. Plaukimą temdė ir niūrūs debesys, tačiau šokiai, dainos, skambančios iš širdies, dūmų užsklandą išsklaidė.

Kelionė neprailgo. Visus, sėkmingai atplaukusius į Ateities salą, sveikino Varėnos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Giedrius Samulevičius. Jis dėkojo vaikams, mokytojams už teatralizuotą kelionę, sveikino artėjančių Naujųjų metų proga ir linkėjo kūrybinės sėkmės.

Moksleivių kūrybos centro direktorius Raimondas Žilinskas dėkojo gausiai susirinkusiems žiūrovams. Padėkų raštais direktorius apdovanojo šį koncertą organizavusius mokytojus, dalyvių įvaizdį kūrusią grožio ir stiliaus būrelio vadovę Vidą Čaplikienę, keramikos būrelio vadovą Vidą Savilionį, kuris rūpinosi scenografija.

Kapitonas su savo žaviomis jungomis dėkojo Varėnos kultūros centro administracijai, garso režisieriui Romualdui Petrūninui, šviesos dailininkui Mantui Galiniui, įrangos inžinieriui Virginijui Leikaičiui už malonų bendradarbiavimą organizuojant renginį.

Teatralizuotas koncertas „Laivas plaukia į ateitį“ – tai kalėdinis stebuklas, kurį sukūrė Moksleivių kūrybos centro būrelių nariai drauge su išradingais, savo darbui atsidavusiais vadovais.

Irena Makselienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
Tel. (8 310) 32 021, el.p. irena.makseliene@varena.lt
www.varena.lt

2019-12-30T19:17:57+00:00