/Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Saulius Korocejus dalyvavo Alytaus meno ir kultūros srities atstovų visuotiniame susirinkime
2023 m. lapkričio 29 d.

Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Saulius Korocejus dalyvavo Alytaus meno ir kultūros srities atstovų visuotiniame susirinkime

Lapkričio 24 d. Alytaus kraštotyros muziejuje įvyko Alytaus meno ir kultūros srities atstovų visuotinis susirinkimas (konferencija). Čia buvo pristatyta 2020–2023 metų kadencijos Alytaus miesto kultūros ir meno tarybos ataskaita, ją pristatė Alytaus miesto kultūros ir meno tarybos pirmininkė Vida Grišmanauskienė. Alytaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Vilma Liaukuvienė pristatė pranešimą tema „Alytaus kultūra skaičiais“.

Konferencijoje pranešimą susirinkusiems skaitė ir Varėnos rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas, Alytaus apskrities regioninės kultūros tarybos narys Saulius Korocejus. Jo pranešimo tema – Kultūros skaičiai, tekstai ir kontekstai“.

S. Korocejus apžvelgė Tolygios kultūrinės programos Alytaus apskrityje raidą, pateiktų finansavimui paraiškų tendencijas, pristatė Alytaus apskrities nuo 2023 m. naujai įsigaliojusius prioritetus. Profesionaliojo meno plėtros prioritetas pakeitė Profesionalios kūrybos skatinimo ir sklaidos prioritetas. Etninės kultūros plėtros ir istorinės atminties puoselėjimo prioritetas pakeitė Etnokultūros tradicijų tąsos ir kultūros kelių kūrimo prioritetą. Kūrybinių iniciatyvų skatinimo prioritetas pakeitė Tarpsritinio bendradarbiavimo prioritetą.

Taip pat visiems susirinkusiems pateikė informaciją apie paraiškų rengimą, akcentuodamas svarbiausius aspektus, pristatė, kokie etapai lydi projekto įgyvendinimą.

Sauliaus 300x168

Specialistų dalyvavimas regioninėse ar nacionalinėse tarybose vienareikšmiškai sukuria bendradarbiavimo pagrindus, idėjų generavimo ir gerosios patirties dalijimosi perspektyvas ir glaudžius miestų tarpusavio ryšius.

 

Varėnos r. sav. informacija
komunikacija@varena.lt
2023-11-29T16:44:39+00:00