/Kviečiame į parengto Varėnos rajono savivaldybės piliečių chartijos projekto pristatymą
2019 m. gegužės 20 d.

Kviečiame į parengto Varėnos rajono savivaldybės piliečių chartijos projekto pristatymą

Įgyvendindama projektą „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Varėnos rajono savivaldybėje“, Varėnos rajono savivaldybės administracija kartu su UAB „Kvalitetas“ bei Mykolo Romerio universiteto atstovais parengė Varėnos rajono savivaldybės piliečių chartijos projektą.

Piliečių chartija – tai dokumentas, kuriame yra įtvirtinti principai, vertybės, įsipareigojimai bei bendravimo ir bendradarbiavimo būdai, susiję su Varėnos rajono gyventojų gyvenimo kokybės gerinimu, savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų veiklomis, siekiant kokybiškų administracinių bei viešųjų paslaugų švietimo, sporto, kultūros, socialinėje ir kitose srityse.

Kviečiame visus Varėnos rajono gyventojus, verslo, bendruomenių, nevyriausybinių ir kitų organizacijų, savivaldybės administracijos bei savivaldybės įstaigų atstovus susipažinti su parengtu dokumentu bei 2019 m. gegužės 29 d. (trečiadienį) 17 val. atvykti į jo pristatymą bei aptarimą, kuris vyks Varėnos rajono savivaldybės administracijos didžiojoje posėdžių salėje (I a., Vytauto g. 12, Varėnoje).

Šis renginys yra puiki proga išklausyti bei aptarti Jūsų pasiūlymus dėl bendrų iniciatyvų, bendro veikimo galimybių, veiklos tobulinimo, aktualių klausimų ir problemų sprendimo, parengto Piliečių chartijos projekto patikslinimo (esant poreikiui) ir įgyvendinimo.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir susipažinti su parengtu Piliečių chartijos projektu! Jei turėsite pastabų, komentarų ar pasiūlymų, juos galite pateikti iki 2019 m. gegužės 28 d. el. paštu irma.krajauskiene@varena.lt.

 

2019-05-21T12:29:18+00:00