/Unikalaus Margionių klojimo teatro pastatas perduotas Varėnos rajono savivaldybei
2019 m. lapkričio 18 d.

Unikalaus Margionių klojimo teatro pastatas perduotas Varėnos rajono savivaldybei

LR Vyriausybės 2019 m. lapkričio 6 d. nutarimu Varėnos rajono savivaldybės nuosavybėn savarankiškosioms savivaldybės funkcijoms įgyvendinti perduotas valstybei nuosavybės teise priklausantis ir Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos patikėjimo teise valdomas Margionių klojimo teatro pastatas. Varėnos rajono savivaldybė, reaguodama į Margionių kaimo gyventojų prašymą, dėl šio pastato perdavimo  į Aplinkos ministeriją kreipėsi ne kartą. Margioniškiai nerimavo, kad pastatas ilgainiui gali sunykti, nes kiauru stogu ir jam reikalingas remontas.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta pažymi, kad perėmusi pastatą, Varėnos rajono savivaldybė ieškos lėšų jo remontui. „Šis pastatas, kuriame iki šiol vaidina unikalaus, devyniasdešimt metų turinčio Margionių klojimo teatro artistai ir vyksta kiti renginiai, svarbus ne tik margioniškiams, bet ir visam Varėnos kraštui. Tikrai neleisim šiam statiniui sunykti, kad margioniškiai toliau galėtų vaidinti ir koncertuoti jaukiame klojime“.

Varėnos rajono savivaldybė žada dar kartą kreiptis į Aplinkos ministeriją, kad būtų skirta nors dalis reikiamų lėšų šiam pastatui atnaujinti.

 

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .
2019-11-18T09:01:40+00:00