/Mielas Varėnos savivaldybės jaunime,
2021 m. spalio 25 d.

Mielas Varėnos savivaldybės jaunime,

Tu esi mūsų ateitis, formuojant jaunimo politiką savivaldybėje mums yra labai svarbus tavo dalyvavimas. Jei esi ambicingas, aktyvus, turi idėjų kaip įgyvendinti jaunimo politiką, kviečiame Tave dalyvauti Varėnos savivaldybės jaunimo tarybos rinkimuose (SJRT).

SJRT nagrinėja su jaunimo politika savivaldybėje susijusius klausimus ir teikia savivaldybės institucijoms bei įstaigoms pasiūlymus dėl jaunimo politikos ir jos įgyvendinimo.

SJRT tikslai:

  1. bendradarbiaujant su savivaldybės jaunimo reikalų koordinatoriumi, padėti įgyvendinti savivaldybės funkcijas jaunimo politikos įgyvendinimo srityse;
  2. koordinuoti savivaldybės jaunimo politikos įgyvendinimą;
  3. užtikrinti jaunų žmonių dalyvavimą sprendžiant savivaldybės jaunimo politikos klausimus;
  4. stiprinti bendradarbiavimą tarp savivaldybės institucijų ar įstaigų ir jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų.

Norint dalyvauti SJRT rinkimuose Tau reikia:

  • užpildyti kandidato anketą;
  • parašyti trumpą motyvacinį laišką;
  • pateikti jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių ir (ar) studentų savivaldos rekomendaciją.

Kandidato anketą ir dokumentus siųskite elektroniniu paštu jaunimas@varena.lt iki lapkričio 8 dienos. Jeigu turite klausimų, galite rašyti elektroniniu paštu jaunimas@varena.lt arba skambinti tel. Nr. +370 66 598 137.

KANDIDATO ANKETA.

 

2021-10-25T14:29:13+00:00