/Naujoje skiltyje „Varėnos krašto žmonės“ – straipsniai apie žmones, kuriais didžiuojamės
2022 m. birželio 13 d.

Naujoje skiltyje „Varėnos krašto žmonės“ – straipsniai apie žmones, kuriais didžiuojamės

Varėnos kraštas savo unikalia gamta ir lankytinomis vietomis  žavi ir vilioja svečius iš viso pasaulio. Tačiau ne tik didžiausi šilų plotai, kuriuose daug grybų ir uogų, ar sraunios upės ir ežerai yra didžiausias mūsų krašto turtas.

Pušynėliai tarsi perlais nusagstyti miesteliais, gyvenvietėmis, senaisiais dzūkų kaimais ir vienkiemiais. Didžiausias mūsų turtas – tiek juose, tiek  Varėnos mieste gyvenantys svetingi, nuoširdūs, darbštūs ir nagingi žmonės. Gražiais darbais kuriantys ir puoselėjantys mūsų kraštą ir jo istoriją.  Naujoje Varėnos rajono savivaldybės interneto svetainės skiltyje „Varėnos krašto žmonės“  rašysime apie  tuos, kuriais didžiuojamės. Tokių šaunių žmonių turime labai daug!

Pristatome Palielukio kaimo gyventoją, ūkininkę, šešių vaikų mamą Rimutę Kondratavičienę, kurią šiais metais Motinos dienos proga už nuopelnus motinystei LR Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.  „Mano tikslas – gyventi taip, kad atminty liktum žmogumi, padariusiu kažką gero. Bet visas mano gyvenimas telpa į svarbiausią  žodį „Motinystė“, ir aš esu labai laiminga“, – sako Rima Kondratavičienė.

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .
2022-06-13T16:17:15+00:00