/Pademonstruokime vienybę su baltarusių tauta
2020 m. rugpjūčio 21 d.

Pademonstruokime vienybę su baltarusių tauta

Rugpjūčio 23 dieną, sekmadienį, istorinę Baltijos kelio dieną, susijunkime į gyvą grandinę Varėnoje, Vytauto gatvėje (nuo Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios) ir pademonstruokime vienybę su baltarusių tauta, kovojančia už savo laisvę.

 18.45 val. jau turime būti vienoje iš trijų susibūrimo vietų:

  • prie Varėnos rajono savivaldybės administracijos pastato,
  • ties Vytauto ir Sporto gatvių sankryža,
  • Varėnos tvenkinio (Varėnos jūros) aikštelėje.

Siekdami užtikrinti saugų atstumą, gyvą grandinę sukursime susikibdami ne už rankų, o laikydami baltarusių ir Lietuvos trispalvės juosteles, kuriomis pasirūpins organizatoriai. Ateikite su vėliavomis ir  palaikymo atributika.

Gyvosios grandinės akcija truks  10 min. Vėliau visus kviečiame prie savivaldybės pastato lauko ekrane stebėti tiesioginę transliaciją iš Lietuvos ir Baltarusijos, vaišintis pasieniečių išvirta arbata ir koše.

Primename, jog privalote laikytis visų koronaviruso (COVID-19) infekcijos prevencijos priemonių:

viso renginio metu dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, mūvėkite vienkartines pirštines, laikykitės saugaus 1-2 m atstumo nuo kitų žmonių ir likite namuose, jeigu jaučiate peršalimui būdingus simptomus.

Akcijos metu bus fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Šio renginio nuotraukos ir vaizdo įrašai bus renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Varėnos rajono savivaldybės administracijos informacija

2020-08-23T10:30:05+00:00