/Pagerbti jaunieji Varėnos rajono talentai – labiausiai moksle, mene bei sporte nusipelnę rajono moksleiviai
2019 m. gruodžio 23 d.

Pagerbti jaunieji Varėnos rajono talentai – labiausiai moksle, mene bei sporte nusipelnę rajono moksleiviai

Varėnoje tradiciškai pagerbtas gausus būrys šaunaus šio krašto jaunimo. Varėnos kultūros centre susirinkusiems net dviem šimtams aštuoniasdešimt penkiems jauniesiems talentams – 2019 metais labiausiai moksle, mene bei sporte nusipelniusiems rajono moksleiviams – ir keturiasdešimčiai jų mokytojų buvo įteiktos simbolinės padėkos dovanėlės, padėkota už nuoširdų triūsą. Šie moksleiviai įvairiose respublikinėse ir tarptautinėse olimpiadose, varžybose, konkursuose iškovojo aukštas prizines vietas ir garsino Varėnos vardą.

Šventinis renginys prasidėjo gražiu muzikiniu dar vienų jaunųjų talentų – Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos jaunių choro „Varėnė“, vadovaujamo Ilonos Zalanskienės, pasveikinimu.

Rajono gabiausiuosius jaunuolius ir jų pedagogus pasveikinęs Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta pasidžiaugė, kad rajone yra daug talentingų ir kūrybingų moksleivių, kurie garsina savo kraštą ne tik šalyje, bet ir už jo ribų ir yra pavyzdys savo draugams. „Mielas jaunime, mieli mokytojai, ugdymo įstaigų vadovai. Pirmą kartą šitoj salėj tiek daug pasižymėjusių ir garsinusių Varėnos vardą jaunuolių. Didžiuojamės jumis! Sveikinu su pasiekimais ir linkiu, kad ateinantys metai būtų ne mažiau sėkmingi!“.

Varėnos rajono gabių vaikų ir jaunimo rėmimo komisijos pirmininkas Audrius Saulynas pažymėjo, kad kasmet rajono mokiniai būna įvertinami daugybe laimėjimų, tad šiai komisijai visada būna daug darbo. Ji linkėjo, kad ateinančiais metais mokslo rezultatai ir pasiekimai būtų dar aukštesni. Sveikinimo žodį tarė Švietimo skyriaus vedėja Stasė Bingelienė.

Už iškovotas prizines vietas respublikiniuose konkursuose ir varžybose buvo apdovanoti: Varėnos „Žilvičio“ vaikų lopšelis-darželio auklėtinis Mykolas Bakula, tapęs 2019 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ laureatu (mokytojas Nerijus Bakula), Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos mokinė Jorė Mašalaitė, etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, respublikinėse varžytuvėse „Tarmių lobynai“ I vietos laimėtoja (mokytoja Rasa Alekšiūnienė), buvusi Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos mokinė Modesta Čaplikaitė, 51-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Rita Černiauskienė), Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos mokinė Monika Kazabuckaitė, I-osios Lietuvos etninės kultūros olimpiados šalies etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Rita Černiauskienė), Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos mokinė Austėja Tarailaitė, I-osios Lietuvos etninės kultūros olimpiados šalies etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Renata Varanavičienė), Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos mokinė Rugilė Sinkevičiūtė, I Lietuvos etninės kultūros olimpiados šalies etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Renata Varanavičienė), Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos mokinė Kamila Antanevičiūtė, XIII respublikinio populiarios dainos festivalio „Baltumo šventė 2019“ Baltumo diplomo laimėtoja (mokytoja Kęstutis Breidokas), Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos mokinys Edgaras Radevičius, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso 9-12  klasių grupėje I vietos laimėtojas ir Lietuvos radijo diktorės Undinės Nasvytytės vardo moksleivių raiškiojo skaitymo konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja Stasė Grambienė), Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos mokinys Žymantas Averka, nacionalinio konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ II vietos laimėtojas (mokytoja Virginija Samulevičienė), Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos mokinė Silvija Čekuolytė, nacionalinio konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ III vietos laimėtoja (mokytoja Virginija Samulevičienė), Varėnos moksleivių kūrybos centro auklėtinė Aistė Blėdaitė, Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ respublikinio turo I vietos laimėtoja (mokytoja Genovaitė Zina Petrauskienė), Varėnos moksleivių kūrybos centro mokinė Miglė Vyšniauskaitė, Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ respublikinio turo II vietos laimėtoja (mokytojas Vidas Savilionis), Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos mokiniai: Rytis Skamarakas, Agita Beržanskaitė, Geida Blažulionytė, Gabija Krupovičiūtė, Aurita Abramavičiūtė, Benita Jočytė, Dominykas Mormokas, Simonas Vasiliauskas, Emilis Čiuryla, Ramunė Rusaitė, nacionalinio EUROSCOLA konkurso finalo nugalėtojai (mokytoja Daiva Celencevičienė), Varėnos „Ryto“ progimnazijos mokiniai: Aušrinė Ramanauskaitė, Elzė Ramanauskaitė, Vakaris Voveris, Jokūbas Bakula, pradinių (I-IV) klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ IV etapo III vietos laimėtojai (mokytoja Danutė Zubkienė), Valkininkų gimnazijos mokiniai: Danielius Vičkačka, Matas Blažulionis, Gabrielius Molis, Lukas Židžiūnas, Aistė Buckutė, Laurynas Urbonavičius, Ema Kovalčiukaitė, Kamilė Žilinskaitė, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso 5-8 klasių meninių kompozicijų grupėje I vietos laimėtojai (mokytojas Gintaras Augustinavičius), Valkininkų gimnazijos mokiniai Meida Lasauskaitė, Erika Chodiuškinaitė, Aurimas Jatkevičius ir Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos mokiniai: Marijonas Menčinskas, Rokas Trunc, Edgaras Radevičius, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso 9-12  klasių meninių kompozicijų grupėje I vietos laimėtojai (mokytojas Gintaras Augustinavičius), Matuizų pagrindinės mokyklos mokiniai: Gabija Čyraitė, Aidas Jakimavičius, Gabrielė Jakimavičiūtė, Nedas Miliauskas, respublikinių moksleivių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2019“ finale šauniausiai pašokę šokį PATREPSIENIS (mokytoja Irena Čeplikienė), buvusi Varėnos moksleivių kūrybos centro auklėtinė Goda Debesiūnaitė,  tarptautinio festivalinio projekto „ЗВЕЗДОЧЕТ“ I laipsnio laureatė (mokytoja Vaida Žilinskienė), Buvusi Varėnos moksleivių kūrybos centro auklėtinė Patricija Mickutė, tarptautinio festivalinio projekto „ЗВЕЗДОЧЕТ“ I laipsnio laureatė (mokytoja Vaida Žilinskienė), Varėnos moksleivių kūrybos centro auklėtinis Augustas Kurminas, laisvojo skridimo aviamodelių varžybų „Lietuvos taurė 2019“ F-1-H modelių  klasėje II vietos laimėtojas (vadovas Raimondas Žilinskas), Varėnos moksleivių kūrybos centro auklėtinė Eglė Misiūtė, XXXIII Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados laisvojo skridimo aviamodelių sporto finalinių varžybų F-1-H modelių klasėje I vietos ir F-1-G modelių klasėje II vietos laimėtoja, XXXIII Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados laisvojo kambarinių aviamodelių sporto finalinių varžybų F-1-N modelių klasėje III vietos laimėtoja, Laisvojo skridimo aviamodelių sporto varžybų „Lietuvos taurė 2019“ F-1-G ir F-1-H modelių klasėse I vietos laimėtoja (vadovas Raimondas Žilinskas), Varėnos moksleivių kūrybos centro auklėtinė Kristina Žilinskaitė, XXXIII Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados laisvojo skridimo aviamodelių sporto finalinių varžybų F-1-A modelių klasėje I vietos laimėtoja (vadovas Raimondas Žilinskas), Rojus Staniševskis Kambarinių aviamodelių sporto varžybų „Lietuvos taurė 2018“ F-1-N modelių klasėje II vietos laimėtojas, Rokas Kazlauskas, Laisvojo skridimo aviamodelių sporto varžybų „Lietuvos taurė 2019“ F-1-A  modelių  klasėje I vietos laimėtojas, XXXIII Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados laisvojo skridimo aviamodelių sporto finalinių varžybų F-1-B modelių klasėje II vietos laimėtojas, Aistė Blėdaitė, XXXIII Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados laisvojo skridimo aviamodelių sporto finalinių varžybų F-1-A modelių klasėje III vietos laimėtoja, Rojus Staniševskis, Augustas  Kurminas, Karolis Kaziukevičius, kambarinių aviamodelių sporto varžybų „Lietuvos taurė 2018“ F-1-N modelių klasėje I vietos laimėtojai (iki 12 metų amžiaus gr.) ir III vietos laimėtojai (bendroje įskaitoje), Aistė Blėdaitė, Rokas Kazlauskas, Eglė Misiūtė, Kristupas Budėnas, XXXIII Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados laisvojo skridimo aviamodelių sporto finalinių varžybų I vietos laimėtojai, Eglė Misiūtė, Augustas Kurminas, Nojus Tumosa, Neila Metelica, XXXIII Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados kambarinių aviamodelių sporto varžybų F-1-N modelių  klasėje (iki 12 metų amžiaus grupės)  II vietos laimėtojai ir F-1-N modelių klasėje )  III vietos laimėtojai (bendroji įskaita), Valkininkų gimnazijos komanda:  Aurimas Lukšys, Deimantas Kazlauskas, Tomas Klimaitis, Marius Olechnovičius, Danielius Pūcys, Justas Olechnovičius, Domantas Kazlauskas – Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų vaikinų tinklinio varžybose laimėjo III vietą. Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos mokiniai (U-17): Marius Miškinis, Augustas Molis, Gabrielius Nešukaitis, Erikas Čaplikas, Erikas Kaupinis, Rokas Alekšiūnas, Rytis Gelucevičius, Deividas Grudzinskas, Arminas Plokštys, Domantas Puodys, Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų  rankinio varžybų II vietos laimėtojai (treneriai Lina Korsakienė ir Rolandas Markinas). Varėnos „Ryto progimnazijos mokinės:  Ieva Jurkūnaitė, Greta Miliauskaitė, Karina Mikalauskaitė, Urtė Petrušytė, Amelija Kamarauskaitė, Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių plaukimo varžybų II vietos laimėtojos (trenerė Jūratė Čebatoriūtė).

Varėnos moksleivių kūrybos centro šokių studijos „Mikitukas“šokėjos:  Lineta Petiulytė, Aistė Blėdaitė, Kristina Žiinskaitė, Guoda Gaidytė, Valerija Petrovaitė, Greta Petrovaitė, Gabrielė Antulytė, Darija Antulytė, Urtė Černiauskaitė, Laura Stramkauskaitė, Saulė Grochiackytė, Emilija Keidūnaitė, Rasa Versockaitė, Erika Užgerytė, Estela Staknytė, Džesika Staknytė, Aistė Petrovaitė, Gabrielė Petrauskaitė, Kristina Karašauskaitė, Austėja Paškevičiūtė, Nedas Karlonas, Nojus Juknevičius, Rytis Samulevičius, Gabrielė Andriulionytė, Ieva Tamulevičiūtė, Vaiva Stramkauskaitė, Rokas Prozorovas, Gelminė Galinytė, Lukas Lunėnas, Ugnė Miliauskaitė, Denisa Leonavičiūtė, Emilija Sinkevičiūtė, Elena Sinkevičiūtė, Mėta Leonavičiūtė, Donatas Tamulevičius, Ugnė Sabūnaitė, Neila Blėdaitė, Neidas Leonavičius, Meda Kaupinytė, Austėja Šleiniūtė, Smiltė Grigėnaitė, Milda Tamulevičiūtė, Tėja Grudzinskaitė, Šarūnas Sinkevičius, Armandas Kanauka,

tarptautinio šokių festivalio – konkurso „MERRY CHRISTMAS BALTIC AMBER 2018“ II ir III vietos laimėtojai (vadovė Jolanta Stankevičienė).

Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos jaunučių choras „Natų lietus“ : Atėnė Babarskytė, Deimantas Balionis, Dominykas Barčiukas , Andrėja Belousaitė , Milita Bingelytė, Justė Blėdaitė, Ūla Česnulevičiūtė , Darija Didikaitė, Aistė Guzevičiūtė, Aušrinė Guzevičiūtė, Deina Jaraminaitė, Tėja Jarmalavičiūtė, Amelija Kamarauskaitė, Gabrielė Karaliūnaitė, Aušra Kniežaitė, Saulė Kraulaidytė, Tėja Latvytė, Neila Metelica, Vėjūnė Mikaliūkštytė, Motiejus Miškinis, Atėnė Miškinytė, Elzė Navickaitė, Viltė Petrušytė, Elzė Ramanauskaitė, Dojus Saulevičius, Gabrielė Seliukaitė, Joris Sereičikas, Žilvinas Soraka, Barbora Stirbytė, Urtė Stirbytė, Evita Šanko, Urtė Tamošiūnaitė, Vakaris Tamulis, Viltė Tumosaitė, Meida Uždavinytė, Viltė Verbickaitė, Aistė Verseckaitė, Justinas Zinkevičius, XII respublikinio religinės muzikos ir meno festivalis-konkurso, religinės muzikos ir poezijos globėjai Šv. Cecilijai  II laipsnio diplomas laureatai ir respublikinio chorų konkurso-festivalio „Mūsų dainose“ II vietos laimėtojai (vadovė Loreta Tiškienė, koncertmeisterės Laima Petruškevičienė ir Aušra Kašėtienė). Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinis Justinas Zinkevičius, VI tarptautinis jaunųjų pianistų konkurso „Mano vaikystės draugas-fortepijonas“ laureatas, XVI respublikinio jaunųjų pianistų konkurso „Etiudas ir ne tik“ laureatas (vadovė Aldona Jakavonienė), Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinė Kamilė Alekšiūnaitė, XVI respublikinio jaunųjų pianistų konkurso „Etiudas ir ne tik“ laureatė, II respublikinio pianistų konkurso-festivalio „Piano-Ambitus“ III vietos laimėtoja(vadovė Aldona Jakavonienė). Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinis Aistis Tamulevičius,  Lietuvos akordeonistų konkurso „VILNIUS 2019“ III vietos laimėtojas,  II respublikinio jaunųjų akordeonistų konkurso „Aš ir akordeonas“  I vietos laimėtojas, XIII tarptautinio akordeonistų konkurso ASCOLTATE 2019- III vietos laimėtojas (vadovė Renata Bakulienė), Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinė Arūnė Černiūtė, XX tarptautinio sakralinės muzikos festivalio „Džiūgaukim…Aleliuja 2019“, XI solistų konkurso „Jaunieji maestro 2019“ laureatė  (vadovė Aušra Liutkutė Povilaitienė). Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinis Laimonas Žilinskas, X respublikinio jaunųjų talentų konkurso „Skambėk, Dzūkija 2019“ II vietos laimėtojas (vadovė Aušra Liutkutė Povilaitienė), Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinė  Urtė Akulavičiūtė), XX tarptautinio sakralinės muzikos festivalio „Džiūgaukim…Aleliuja 2019“ XI solistų konkurso „Jaunieji maestro 2019“ I laipsnio diplomo laimėtoja, IV respublikinio vaikų ir jaunimo dainavimo konkurso-festivalio „Garsų sūkury“ III vietos laimėtoja (vadovė Aušra Liutkutė Povilaitienė), Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinės: Jonė Sakalaitė, Dominyka Narkevič, Olivija Narkevič, IV respublikinio vaikų ir jaunimo dainavimo konkurso-festivalio „Garsų sūkury“ III vietos laimėtojos (vadovė Aušra Liutkutė Povilaitienė), Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos vokalinis ansamblis „Kitaip-3“ (Viltė Beržanskaitė, Ugnė Pleskevičiūtė, Karolina Navickaitė, Urtė Akulavičiūtė, Rugilė Česnulytė, Dominyka Narkevič, Meda Švedaitė, Melita Zalanskaitė, Jonė Sakalaitė, Aistė Intejevaitė, IV respublikinio vaikų ir jaunimo dainavimo konkurso-festivalio „garsų sūkury“-III vietos laimėtojos (vadovė Aušra Liutkutė Povilaitienė), Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinis Emilis Vasiliauskas, VIII tarptautinio vaikų piešinių konkurso-parodos „Skrendantis oro balionas“ 10-11 m. amžiaus grupės laureatas (mokytoja Dalia Šemeškienė-Kleponytė), Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinė Viltė Jonytė, VIII tarptautinio vaikų piešinių konkurso-parodos „Skrendantis oro balionas“ 7-9 m. amžiaus grupės laureatė (mokytojas Valdemaras Antanas Šemeška), Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinė Miglė Martusevičiūtė, VIII tarptautinio vaikų piešinių konkurso-parodos „Skrendantis oro balionas“  12   m. amžiaus grupės laureatė, (mokytojas Valdemaras Antanas Šemeška),  Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinė Ugnė Petraitytė, VIII tarptautinio vaikų ir jaunimo dailės konkurso-festivalio „Čiurlionio krašto spalvos“ II vietos laimėtoja (mokytoja Rūta Lesniauskienė), Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos folklorinio dainavimo grupė „Avilys“: Aušrinė Guzevičiūtė, Aistė Guzevičiūtė, Elzė Ramanauskaitė, Aistė Verseckaitė,  Joris Sereičikas, Urtė Tamošiūnaitė, Ugnius Tamošiūnas, Gintarė Kniežaitė, Aušra Kniežaitė, Tauras Vyšniauskas, Miglė Vyšniauskaitė, Barbora Stirbytė, III tradicinius šokius puoselėjančių mokyklų konkurso „Visa mokykla šoka“ dalyvės (mokytoja Ineta Meduneckytė-Tamošiūnienė).

Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinė Milda Miknevičiūtė, tarptautinio meno konkurso „Vasaros talentų lyga“ (Ispanijoje) III vietos laimėtoja, tarptautinio vokalo konkurso „Muzikos talentų lyga“ III vietos laimėtoja, tarptautinio vaikų ir jaunimo vokalo konkurso „Kalėdų talentų lyga“ diplomo-nominacijos „Pasaulinis hitas“ laimėtoja, IV tarptautinio festivalio „Kalėdų banga“ akademinio solinio vokalo kategorijos III vietos laimėtoja (vadovė Ilona Zalanskienė).

Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos duetas: Saulė Miškinytė ir Milda Miknevičiūtė, tarptautinio vokalo konkurso „Muzikos talentų lyga“ III vietos laimėtojos (vadovė Ilona Zalanskienė). Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos jaunių choras „Varėnė“: Kamilė Alekšiūnaitė, Kamilė Andrijauskaitė, Augustė Bernatavičiūtė, Geida Blažulionytė, Ignė Blažulionytė, Paulina Dabrovolskaitė, Viktorija Dovjadaitė, Miglė Griežytė, Artūras Makselis, Vilija Martūnaitė, Ūlė Julija Masteikaitė, Milda Miknevičiūtė, Saulė Miškinytė, Urtė Miškinytė, Neda Keršulytė, Eivilė Bruzgytė, Liepa Lukminaitė, Emilija Eidukevičiūtė, Gabrielė Pūtytė, Paulius Soraka, Eva Sviderskytė, Justė Stramkauskaitė, Evita Sviklaitė, Meida Grudzinskaitė, Patricija Novikova, Kornelija Poškutė, Danielė Ulbinaitė, Vidas Ulbinas, Augustė Žukauskaitė, Morta Sakalaitė, XII respublikinio religinės muzikos ir meno festivalis-konkurso, religinės muzikos ir poezijos globėjai Šv. Cecilijai –III laipsnio laureato diplomo laimėtojai, VII tarptautinio chorinės muzikos festivalio „Auksinė Šalčio juosta“ III vietos laimėtojai (vadovė Ilona Zalanskienė). Varėnos sporto centro auklėtinė Ieva Jurkūnaitė, Lietuvos vaikų plaukimo čempionato II vietos 100 m. peteliške, II vietos 200 m. kompleksiniu  plaukimu, tarptautinėse varžybose „Atviros Alytaus vaikų pirmenybės“ I  vietos 50 l/st., II vieta 50 peteliške, Latvijos „Jaunie talanti“ II vietos 50 m. l/st.

„Varėnos žuvelės 2019“ I vieta 50 m. nugara, II vieta 50 m. peteliške laimėtoja (treneris Gytis Kašėta). Varėnos sporto centro auklėtinė Greta Mikalauskaitė, tarptautinėse varžybose „Atviros Alytaus vaikų pirmenybės“ I  vietos 50 m. krūtine, II vietos 50 m. nugara, Latvijos „Jaunie talanti“ I vietos 50 m. krūtine, „Varėnos žuvelės 2019“ III vietos 50 m. nugara laimėtoja. Varėnos sporto centro auklėtinė Viktorija Keršytė, tarptautinėse varžybose „Olimpiečių taurė“ I vietos 200 m. nugara, Latvijos „Jaunie talanti“ II vietos 200 m. nugara laimėtoja.  Varėnos sporto centro auklėtinė Viltė Petrušytė, „Varėnos žuvelės 2019“ II vietos 50 m. nugara laimėtoja,  Varėnos sporto centro auklėtinė  Barbora Balcevičiūtė,  Latvijos „Jaunie talanti“ II vietos 100 m. l/st. laimėtoja.

Varėnos sporto centro komanda: Aurimas Dabravolskas, Taurintas Markiavičius, Mykolas Lapiniauskas, Davidas Patapovas, Artūras Gavorskij, Klaidas Stoškus, Tomas Valentukevičius, Ignas Puodžiūnas, Mykolas Baliūnas, Dalius Lebedzevičius, Ignas Savičius, Gajus Kavaliauskas, Lukas Sužiedėlis, Virginijus Pozniakas, Gytis Ižganaitis, Mantas Sereičikas, Lietuvos jaunimo U-19 (2000 m. g.) rankinio čempionate I vietos laimėtojai (treneris Irmantas Markiavičius).

Varėnos sporto centro komanda: Arnas Vorobjovas, Ignas Savičius, Simonas Senda, Marius Miškinis, Lukas Kraulaidys, Tomas Tichomirov, Aurelijus Arlauskas, Virginijus Pozniakas, Augustas Keršys, Dominykas Sužiedėlis, Ignas Puodžiūnas, Ričardas Moroz, Paulius Juchnevičius, Eitvydas Balkus, Lukas Blėda, Lietuvos jaunių U-17 (2002 m. g.) rankinio čempionato III vietos laimėtojai (treneris Tomas Barysas).

Varėnos sporto centro komanda: Arnas Markiavičius, Nojus Žilinskas, Nojus Maziukas, Aironas Baranauskas, Eimantas Tenenė, Gytis Zadarnauskas, Pijus Petrušis, Mantas Šimelionis, Nikitijus Rulis, Margiris Guzevičius, Armandas Sinkevičius, Nojus Petrušis, Arnas Narijauskas, Lietuvos vaikų U-13 berniukų rankinio čempionato I vietos laimėtojai (treneris Irmantas Markiavičius).

Varėnos sporto centro komanda: Arnas Smilginis, Markas Firsovas, Rapolas Valadka, Augustas Molis, Gabrielius Nešukaitis, Nojus Kuodys, Nedas Rubliauskas, Erikas Čaplikas, Erikas Kaupinis

Edvinas Bučinskas, Romanas Starostinas, Aidas Šablinskas, Domantas Puodys, Rytis Gelucevičius, Deividas Grudzinskas, Arminas Plokštys, Edas Karpovičius, Lietuvos jaunių U-17 (2002/2003  m. g.) rankinio čempionato II diviziono I vietos laimėtojai (treneris Rolandas Markinas).

Varėnos sporto centro komanda:  Faustas Miliauskas, Dominykas Karlonas, Dojus Saulevičius, Nojus Juonys, Joris Kulčius, Paulius Vancevičius, Dominykas Firsovas, Donatas Firsovas, Domas Puzonas, Eitvydas Molis, Pijus Melišius, Gytis Pačkauskas , Lietuvos vaikų U-9 mini rankinio čempionai (treneris Irmantas Markiavičius).

Varėnos sporto centro komanda:  Arnas Narijauskas, Eimantas Eidukonis, Joris Bučinskas, Nojus Antropikas, Klaudijus Kneziauskas, Margiris Guzevičius, Nojus Šiškevičius, Nojus Saulevičius, Simas Matačinskas, Domas Tamulevičius, Vakaris Voveris, Grantas Krapukaitis, Vakaris Navickas, Danielius Žydelis, Mantas Bartusevičius, Martinas Antanavičius, Arijus Pačkauskas, Erikas Asakavičius, Einaras Antropikas, Lietuvos vaikų U-12 rankinio čempionato II vietos laimėtojai

 (treneris Povilas Petrušis).

Varėnos sporto centro komanda: Nojus Kuodys, Nedas Rubliauskas, Edvinas Bučinskas, Romanas Starostinas, Arnas Smilginis, Rapolas Valadka, Herkus Lūžys, Rapolas Prakapas, Laurynas Milius, Arnas Markiavičius, Nojus Žilinskas, Nojus Maziukas, Aironas Baranauskas, Eimantas Tenenė, Gytis Zadarnauskas, Pijus Petrušis, Mantas Šimelionis, Nikitijus Rulis, Armandas Sinkevičius, Lietuvos jaunimo U-15 vaikinų rankinio čempionato  II diviziono I vietos laimėtojai (Irmantas Markiavičius).

Gerda Raulušaitytė, 2018-2019 m. Lietuvos jaunučių U16 rinktinės narė, Europos merginų U-16 krepšinio čempionato II vietos laimėtoja, tarptautinių turnyrų prizininkė, nugalėtoja, Lietuvos krepšinio „talentų U15 karta“ geriausias Lietuvos krepšininkė (pirmasis treneris Rytis Amšiejus).

Martas Varanius,  Lietuvos jaunučių U-15 krepšinio pirmenybių III vieto su Alytaus SRC komanda laimėtojas (pirmasis treneris Rytis Amšiejus).

Saulė Miškinytė 2019 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ laureatė, respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Tradicijų paveldėtojai“ laureatė,  Kamilė Andrijauskaitė, Augustė Bernatavičiūtė – respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Tradicijų paveldėtojai“ laureatės.

 Šventinį jaunųjų talentų ir jų mokytojų pagerbimo renginį vainikavo gausybė sveikinimų ir džiaugsmingo jaunatviško šurmulio.

 

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .
2020-01-16T13:36:59+00:00