/Pamario krašto žmonės negali, nemoka ir nenori gyventi be vandens, vėjo ir žuvienės!
2019 m. liepos 22 d.

Pamario krašto žmonės negali, nemoka ir nenori gyventi be vandens, vėjo ir žuvienės!

Jau vienuoliktą kartą rugsėjo 7 dieną Šilutės mieste šurmuliuos tarptautinis žuvienės virimo čempionatas, kuriame savo meistriškumą demonstruos geriausi žuvienės virimo asai, kovojantys dėl Šilutės mero Vytauto Laurinaičio įsteigto prizo – čempiono žiedo.

Tu gali būti vienas iš jų. Suburk komandą, susirask ne mažesnį kaip 40 litrų katilą ir su savo žuvimi bei receptu tiesiu taikymu skrisk, plauk ar važiuok į Šilutę, prieš tai nepamiršdamas užpildyti dalyvio anketą.

Katilų alėja, daugiau nei pusšimtis komandų, beveik 4 tonos žuvienės po atviru dangumi vienoje vietoje ir nepakartojama žuvienės magija su kurėnų sukeltu rudenišku gaivumu… Ar gali būti kas nors geriau?

Prizų lietus ir bičiulystės sueiga prie žuvienės katilų išlieka ilgam jūsų prisiminimuose. Be čempiono žiedo 3 prizinės vietos tradicinės žuvienės kategorijoje ir specialus Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Virgilijaus Pozingio prizas. Žuvies sriubos kategorijos čempioną savo specialiuoju prizu apdovanos Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus.

Žuvienės virimo čempionatas siunčia žinią visam pasauliui, kviesdamas į savo pamarietišką glėbį.

Rudenį mes skaičiuojame ne viščiukus, o žuvienės čempionato katilus ir tai mums suteikia stiprybės visiems metams.

Komandų registracija iki 2019 m. rugsėjo 5 dienos. Iškilus klausimams, skambinti mob. 8 686 90 368.

Laukiame ir linkime tiek žiūrovams, tiek žvejams gero vėjo!

Čempionato taisyklės

Dalyvio anketa

2019-07-22T15:47:54+00:00