/Rajono meras Algis Kašėta su jaunimu diskutavo apie krašto plėtrą
2018 m. gegužės 13 d.

Rajono meras Algis Kašėta su jaunimu diskutavo apie krašto plėtrą

Gegužės 10 dieną Varėnos viešojoje bibliotekoje vyko trečioji jaunimo popietė su meru. Rajono mero Algio Kašėtos susitikimas su mokiniais buvo įdomus, jaunuoliai aktyviai dalyvavo diskusijose, domėjosi mieste vykdomais projektais, teikė savo pasiūlymus ir idėjas.  Kalbėdamas apie susitikimą, rajono vadovas pasidžiaugė: „Kas gali būti įdomiau už popietę su žingeidžiu ir kūrybingu jaunimu?! Šnekučiavomės Varėnos plėtros ir kitais jiems rūpimais klausimais. Išsamiai pristatėme mieste vykdomus bei pradėtus projektus: Vasario 16-osios g. (pėsčiųjų alėjos), miesto parko, Karloniškės ežero ir jo prieigų, Dainų slėnio, Varėnos J. Čiurlionytės menų mokyklos ir Moksleivių kūrybos centro Vytauto g. ir J. Basanavičiaus g. Smagu, jog moksleiviai domisi, kaip atrodys mūsų miestas. Jie turi daug gerų idėjų, kurias verta įgyvendinti“.

Jaunuolius domino projektų detalės, jie smalsavo, kaip atrodys fontanas ir tekės upelis Vasario 16-osios g., kokios naujos pramogos numatomos Varėnos miesto legendų ir padavimų parke. Mokiniai teigiamai įvertino, jog naujieji takai parke formuojami pagal žmonių vaikščiojimo įpročius. Susidomėjimo sulaukė suplanuotos Karloniškės ežero prieigų laisvalaikio zonos. Juos maloniai nustebino, jog čia stovės daugiafunkcė saulės baterija, įkraunama paslaugų stotelė bei veiks Wi-Fi ryšys. Susitikimo metu ne mažiau susidomėjimo sulaukė J. Čiurlionytės menų mokyklos ir Moksleivių kūrybos centro pastato rekonstrukcija. Daugelis moksleivių po pamokų skuba į neformalaus ugdymo užsiėmimus, todėl jiems rūpi, kaip pasikeis ugdymo įstaigos.

Popietėje taip pat dalyvavo Varėnos rajono savivaldybės administracijos Finansų ir investicijų skyriaus atstovė, Varėnos jaunimo reikalų tarybos nariai, Jaunimo informavimo taško (Vytauto g. 19, Varėna) konsultantė, Atviro jaunimo centro (J. Basanavičiaus g. 9, Varėna) jaunimo darbuotoja. Pastaroji pristatė gegužės mėnesio centro veiklas ir kvietė jaunimą jose dalyvauti.

 

 

Solveiga Žukienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė

2018-05-13T12:46:35+00:00