/Savivaldybėje paminėta Vietos savivaldos diena
2019 m. spalio 10 d.

Savivaldybėje paminėta Vietos savivaldos diena

Spalio 10–oji – Vietos savivaldos diena.  Šia proga savivaldybės vadovai darbuotojus sukvietė į posėdžių salę pabendrauti bei puodeliui kavos ir  tortui. Dėkodami už  nuoširdžiai atliekamą darbą, jie savivaldybininkams linkėjo ir ateityje dirbti atsakingai ir kruopščiai.

Meras Algis Kašėta pasveikino visus darbuotojus su bendra švente, pasidžiaugė puikia kompetentingų specialistų komanda – ir daug patirties savivaldybės darbe turinčiais, ir naujais darbuotojais, kuriems patirtys tik prasideda. „Savivaldybės darbuotojai – tie žmonės, kurie kasdien bendrauja su gyventojais, išklauso jų problemas ir lūkesčius. Šis darbas reikalauja ne tik kompetencijos, bet tolerancijos ir kantrybės. Jeigu net ir nepatenkintą žmogų sutiksite su gera nuotaika, jis iš savivaldybės išeis gerai nusiteikęs. Linkiu Jums nuoširdaus tarpusavio bendravimo, sveikatos, stiprybės ir gerų darbų“, – linkėjo meras.

Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas dėkojo darbuotojams už bendrus sėkmingus darbus ir sprendimus. „Nuo mūsų visų taip pat priklauso, kokia savivalda yra. Dėkoju jums ir visa širdim didžiuojuosi, kad esate  atsidavę savo darbui. Visiems linkiu gražios šventinės dienos“, – kalbėjo direktorius.

Po pasveikinimų visi susirinkusieji buvo pakviesti pasivaišinti kava ir tortu.

Seniūnijų darbuotojai taip pat sulaukė savivaldybės vadovų sveikinimų ir proginio pyrago.

 

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .
2019-10-10T17:46:47+00:00