/Skelbiamas 2023 m. kalėdinės puošybos nuotraukų konkursas
2023 m. lapkričio 29 d.

Skelbiamas 2023 m. kalėdinės puošybos nuotraukų konkursas

Kaledos 2023 Vkc Varena Patvirt KONKURSAS 217x300Konkursas skirtas skatinti bendruomeniškumą ir kūrybiškumą puošiant aplinką bei kuriant šventinę nuotaiką Varėnos mieste ir rajone. Konkursu siekiama skatinti švenčių kultūros puoselėjimą, ugdyti meninę raišką, kūrybiškumą, skatinti vietos žmonių sąmoningumą, pilietiškumą, veiklumą ir atsakomybę už vietos bendruomeniškumo tradicijų puoselėjimą. Viešo konkurso būdu bus išrinkti gražiausiai, išradingiausiai ir šventiškiausiai papuošti individualūs ir daugiabučiai namai, įmonių, įstaigų ar organizacijų fasadai, balkonai, langai, vitrinos ir teritorijos.

Konkurse kviečiami dalyvauti Savivaldybės fiziniai ar juridiniai asmenys (gyventojai, įmonės, įstaigos, organizacijos, bendruomenės ir kiti).

Norint dalyvauti konkurse, prašome fizinius ar juridinius asmenis papuošto objekto nuotrauką ir jos pavadinimą, kontaktinio asmens vardą, pavardę, telefono nr. ir papuošto objekto adresą nuo 2023 m. gruodžio 4 d. iki gruodžio 24 d. (imtinai) siųsti el. p. gabija.juskevic@varena.lt. Nuotrauka turi atspindėti 2023 m. kalėdinę puošybą.

Gautos nuotraukos bus publikuojamos viešai socialiniame tinkle „Facebook“, Varėnos rajono savivaldybės administracijos paskyroje, kur objektų nuotraukas galės vertinti visi.

Dalyviai bus grupuojami pagal tris grupes: individualių namų gyventojai; daugiabučių namų gyventojai; įmonės, įstaigos ir organizacijos. Visuomenės išrinkti ir daugiausia patiktukų iki 2024 m. sausio 2 d. 16 val. surinkusių nuotraukų autoriai bus apdovanojami Savivaldybės mero padėkomis ir atminimo prizais.

Konkurso rezultatai bus skelbiami 2024 m. sausio 3 d. Savivaldybės interneto svetainėje www.varena.lt. Su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai.

Varėnos rajono savivaldybės 2023 m. kalėdinės puošybos nuotraukų konkurso nuostatai

 

2023-11-30T23:39:10+00:00