/Skelbiami jaunimo kandidatai į Varėnos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą
2019 m. birželio 13 d.

Skelbiami jaunimo kandidatai į Varėnos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą

Įvykus vietos savivaldos rinkimams ir prisiekus naujai Varėnos rajono savivaldybės tarybai, baigėsi ir Varėnos savivaldybės jaunimo reikalų tarybos 2015–2019 m. kadencija. 2019 m. birželio 19 d. 14 val. Varėnos savivaldybės salėje vyks jaunimo atstovų į naują Varėnos savivaldybės jaunimo reikalų tarybą rinkimai. Šių rinkimų metu bus išrinkti 4 jaunimo atstovai. Šiandien dalyvauti rinkimuose yra pareiškę norą šaunūs 5 kandidatai:

  1. Augustė Maziukaitė, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos administruojamos programos „Eurodesk“ Lietuva savanorių tinklo narė;
  2. Danielė Baublytė, VšĮ „Varėnės žirgai“ organizacijos narė;
  3. Agita Beržanskaitė, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos mokinė;
  4. Rytis Skamarakas, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos mokinys;
  5. Žygis Buržinskas, save išsikėlęs kandidatas.

Rinkiminiame visuotiniame susirinkime dalyvauja ir sprendžiamojo balso teisę turi vienas atstovas iš kiekvienos jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių ir (ar) studentų savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje, kurie yra pateikę delegavimo raštus. Šiuo metu savo atstovus yra delegavę šios jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos: Varėnos švietimo centras (Atviras jaunimo centras), VšĮ „Varėnės žirgai“, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija, Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Varėnos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Varėnos sporto centras. Jeigu organizacijos iki visuotinio susirinkimo pradžios nepateiks delegavimo rašto, balsavimo biuletenis rinkimų dieną galės būti išduotas tik organizacijos vadovui.

Jaunimo reikalų koordinatorė Daiva Grigėnė

2019-06-14T13:09:04+00:00