/Subartonių kaimo bendruomenei – 15 metų!
2019 m. liepos 22 d.

Subartonių kaimo bendruomenei – 15 metų!

Liepos 20 d. Subartonių kaimo bendruomenė susibūrė švęsti savo 15 metų jubiliejų. Jaukiuose bendruomenės namuose, kuriuose subartoniškiai renkasi įvairiomis progomis, netilo sveikinimai, dainos, šokiai ir nuoširdus bendravimas. Išskirtine proga prisiminta, kas gražaus per penkiolika metų Subartonyse įvyko ir atlikta, padėkota visiems prisidėjusiems prie bendruomenės telkimo ir kūrimo.

Subartonių kaimo bendruomenės pirmininkė Onutė Slaminienė džiaugėsi, kad bendruomenė nors ir maža, tačiau labai vieninga ir aktyvi. „Padarome labai daug, įgyvendiname ne vieną projektą, o jei prireikia pagalbos, visuomet atsiranda, kas mielai padeda“, – teigė Onutė Slaminienė.

Su bendruomenės švente subartoniškius pasveikino, gražių iniciatyvų ir bendruomeniškumo palinkėjo Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas. Jis padovanojo skanų šimtalapį ir tautodailininko pagamintą angelą, kuris ne tik papuoš bendruomenės namus, tačiau ir simboliškai saugos juos. Su švente visus susirinkusius šiltai pasveikino Merkinės seniūnijos seniūno pavaduotojas Aurimas Rapečka, Merkinės klebonas, dekanas dr. Robertas Rumšas, Merkinės krašto muziejaus direktorius Mindaugas Černiauskas ir kiti svečiai. Onutei Slaminienei padėkota už gražius ir prasmingus darbus, ilgametę aktyvią ir sėkmingą veiklą, kaimo žmonių vienijimą. Bendruomenei linkėta augimo, nesenkančio entuziazmo, nuoširdaus bendravimo ir aktyvios veiklos.

Šventės metu koncertinius pasirodymus dovanojo Alytaus kapela „Pavakarys“ ir tradicinės liaudiškos muzikos kapela „Varėnos krašto muzikantai“. Buvo pagerbti ir bendruomenės nariai. Po oficialios dalies visi buvo pakviesti vaišintis skaniais bendruomenės narių pagamintais patiekalais, pasiklausyti atliekamų kūrinių, pašokti ir pabendrauti.

Solveiga Žukienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
Tel. (8 310) 32 021
El. paštas
solveiga.zukiene@varena.lt

 

2019-07-22T15:01:33+00:00