/Tikėkime stebuklais ir juos kurkime!
2019 m. gruodžio 7 d.

Tikėkime stebuklais ir juos kurkime!

Mieli varėniškiai! Artėja gražiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji metai. Kiekvienas stengiamės savo namų aplinką paversti šventiška ir spinduliuojančia jaukumu, tačiau pamirštame pasirūpinti namų kiemo puošmenomis. Kviečiame visus gyventojus papuošti mūsų mylimą miestą Varėną. Išgražinkime kiemus, namus, balkonus, butų langus kalėdinėmis dekoracijomis ir girliandomis. Didžiosioms metų šventėms turime visi atverti širdis, dovanoti ypatingą nuotaiką, dalintis gerumu, šventiniais išgyvenimais, šiluma ir bendryste. Tikėkime stebuklais ir juos ir kurkime!

Šventišką nuotaiką mieste jau kuria Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos bendruomenė. Jie padovanojo ilgus metus šalia mokyklos augusią magišką eglutę, kuri alsuoja gyvybe, meile, vaikų klegesiu ir tikra kalėdine dvasia. Žaliaskarė bus pačiu gražiausiu akcentu mieste ir džiugins visų širdis.

Magiškąją eglę ir Kalėdų eglučių alėją įžiebsime gruodžio 13 d. 17.00 val. Kviečiame drauge sukurti išskirtinę, nepakartojamą, ilgai išliekančią atmintyje šventinę dvasią!

Irena Makselienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
Tel. (8 310) 32 021, el.p. irena.makseliene@varena.lt
www.varena.lt

2019-12-07T08:34:35+00:00