/Turistai kviečiami keliauti po Varėnos kraštą visais metų laikais
2022 m. liepos 21 d.

Turistai kviečiami keliauti po Varėnos kraštą visais metų laikais

Birželio mėnesį baigtas įgyvendinti Varėnos rajono savivaldybės administracijos iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų bendrai finansuojamas projektas „Varėnos rajono turizmo e-rinkodara“.

Projekto metu sukurtomis e-rinkodaros priemonėmis buvo siekiama didinti turizmo sektoriaus konkurencingumą ir skatinti tiek užsienio turistus atvykti į Lietuvą, tiek Lietuvos gyventojus daugiau keliauti po savo šalį, pažinti jos unikalų kraštovaizdį, turtingą kultūros paveldą visais metų laikais.

Varena 4 Season 1024x539 300x158

Įgyvendinant projektą, buvo sukurta mobilioji aplikacija „Varėna4seasons“, skirta Android ir iOS operacinėms sistemoms. Programėlėje tekstais, fotografijomis, garso takeliais ir trumpo siužeto filmais pristatomi Varėnos rajono lankytini objektai keturiais metų laikais, pateikiami maršrutai, rekomenduojami konkrečiu sezonu. Informacija mobiliojoje aplikacijoje pateikiama penkiomis kalbomis: lietuvių, anglų, rusų, vokiečių ir lenkų.

Var4season 300x90

2021 m. buvo vykdoma 6 mėnesių trukmės rajono gamtos ir kultūros objektų, tai pat projekto metu sukurtų e. rinkodaros produktų reklamos ir rinkodaros kampanija, kurios tikslinė auditorija – Lietuvos gyventojai ir užsienio turistai, ieškantys naujų atostogų krypčių, keliaujantys tiek savarankiškai, tiek organizuotai, besidomintys kultūra, gamta, amatais, gastronomija. Reklamos kampanija, apimanti internetinę paieškos sistemą (SEA), socialinius tinklus, mobiliąją rinkodarą (vaizdinės reklamos tinklas (GDN), reklaminius straipsnius populiariausiuose Lietuvos naujienų portaluose ir reklamjuostes (banerius), vykdoma tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose (Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Rusijos ir kitose).

 

Taip pat buvo sukurti keturi sezonų filmai, pristatantys rajono išskirtinumus visais metų laikais. Siūlome dar kartą prisiminti ir pažiūrėti:

https://www.youtube.com/watch?v=PC9nxCf3lUU

https://www.youtube.com/watch?v=zIwKhwiJ6Vg

https://www.youtube.com/watch?v=Z9e6_R6A4Jc

https://www.youtube.com/watch?v=SP2hAZPttdo

 

Turistams pravers ir lankytinų objektų virtualūs turai https://varenavirtualiai.lt/ su virtualiu 3D vedliu ir kitais technologiniais sprendiniais, leidžiančiais objektą patyrinėti iš esmės.

Tikimasi, kad projekto metu sukurtomis e-rinkodaros priemonėmis pavyks sumažinti turizmo sezoniškumą ir paskatinti turistus keliauti ištisus metus.

 

Ekonomikos ir turizmo skyriaus informacija

2022-07-22T09:18:31+00:00