/Turizmo sezono atidarymo šventėje – stacionarių orientavimosi trasų ir kitų objektų atidarymas
2022 m. gegužės 19 d.

Turizmo sezono atidarymo šventėje – stacionarių orientavimosi trasų ir kitų objektų atidarymas

Jau ne už kalnų – birželio 4-5 dienomis – kviečiame atidaryti vasaros ir turizmo sezoną gamtos ritmu!

Pirmasis vasaros savaitgalis Varėnoje bus išties aktyvus ir turiningas. Be gausybės pramogų ir turizmo pasiūlymų, sporto ir nuotykių mėgėjų Varėnoje lauks penkios naujai atidaromos stacionarios orientavimosi trasos. Šventės dalyviai jėgas galės išbandyti tiek miško trasose, tiek pažintinėje Varėnos miesto trasoje.

Fot 300x217

Miesto pažintinė trasa, kurios ilgis 3,5 km, suplanuota taip, kad miesto svečiai ar gyventojai aplankytų įdomiausias ir gražiausias Varėnos miesto vietas. Trasa veda per trylika Varėnos miesto lankytinų objektų, kurie taip pat yra ir stacionarios orientavimosi trasos kontroliniai punktai. Nuskenavę ant objekto arba šalia jo esantį QR kodą, ne tik rinksite punktus, bet ir galėsite susipažinti su objektų istorijomis bei dalyvauti žaidime. Po kiekvieno lankytino objekto informacija bus pateiktas klausimas. Atsakę į visus klausimus teisingai, turėsite galimybę laimėti puikius prizus.

Fonui 300x200

Taip pat jūsų lauks net 4 stacionarios orientavimosi sporto trasos miške, kurios suplanuotos įvairaus amžiaus ir skirtingų poreikių grupėms pagal atstumą ir sudėtingumą: vaikų trasa (2,1 km, 6 kontroliniai punktai); šeimos trasa (3,9 km, 13 kontrolinių punktų); nuotykių trasa (7,2 km, 15 kontrolinių punktų); dviračių trasa (7,9 km, 13 kontrolinių punktų).

Ir tai dar ne viskas! Po gana ilgos pertraukos ir rekonstrukcijos Varėnos Dainų slėnyje vėl skambės dainos. Čia turizmo sezono atidarymą vainikuos Justės Arlauskaitės-Jazzu su grupe bei apšildančių grupių (Gamka, The Mooniers, Sidabro) koncertas.

2020 08 27 20 39 04 Author Rytis Seskaitis 1 300x200

Be viso to, kūrybingi šventės organizatoriai siūlys apsilankyti ir naujų skonio atradimų paieškoti miesto centre vyksiančiame gatvės maisto festivalyje, kuriame, be kitų gatvės maisto gamintojų iš visos Lietuvos, dalyvaus ir Vytaro Radzevičiaus „Pasaulio puodai“.

Miesto parke bei jo prieigose visą dieną veiks pramogų ir kūrybos pilna vaikų erdvė,
bus organizuojamas interaktyvus lobių ieškojimo žaidimas, motociklininkų sezono atidarymas, nemokamos ekskursijos, atvirų durų dienos kultūros įstaigose ir kt.

Į visus šiuos renginius galėsite atvykti ypatingu „Pasakojančiu traukiniu“.

Visą informaciją apie renginį ir nuolat atnaujinamą programą rasite turizmo informacijos tinklalapyje adresu https://varenavisit.lt/sezonoatidarymas22/. Norėdami siūlyti idėjų ar registruotis dalyvauti gatvės maisto festivalyje skambinkite tel. (8 310) 32 016.

 

Živilė Puidokaitienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
tel. (8 310) 32 021, el.p. zivile.puidokaitiene@varena.lt
2022-05-19T14:28:28+00:00