/Už didvyrišką poelgį – Savivaldybės vadovų padėka
2023 m. sausio 17 d.

Už didvyrišką poelgį – Savivaldybės vadovų padėka

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta ir administracijos direktorius Alvydas Verbickas  už didvyrišką poelgį gelbstint žmogaus gyvybę padėkojo Varėnos sporto centro gelbėtojui Albinui Manarkai, kuris   prieš savaitę išgelbėjo į Karloniškių ežerą įlūžusį varėniškį. „Nuoširdžiai dėkoju už drąsą ir narsų bei kilnų  poelgį. Jūsų operatyviai suteikta pagalba yra neįkainojamos vertės. Didžiuojuosi, kad mūsų krašte yra drąsių ir kito nelaimei neabejingų žmonių. Tokie didvyriški poelgiai verti didžiausios padėkos!“, – įteikdamas padėką sakė rajono vadovas.

Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas pasidžiaugė, jog savivaldybės įstaigose dirba tokie drąsūs darbuotojai, kurie nepriekaištingai atlieka ne tik savo tiesioginį darbą, bet yra pilietiški ir savo miesto bendruomenėje.

Pats gelbėtojas santūriai sakė, jog tai buvo jo ne tik profesinė, bet ir pilietinė pareiga. Tądien Varėnos sporto centro baseine dirbęs vyras, išgirdęs žinią, kad į šalia esantį Karloniškės ežerą įlūžo žmogus, nuskubėjo jo gelbėti. Šaltame vandenyje besikapanojantis vyras iš vandens buvo sėkmingai ištrauktas. Pagarba didvyriškai pasielgusiam  Varėnos sporto centro gelbėtojui  Albinui  Manarkai!

 

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .

 

 

2023-01-17T23:13:42+00:00