/Varėnoje atidaryta Dianos Zviedrienės tapybos darbų paroda
2019 m. spalio 3 d.

Varėnoje atidaryta Dianos Zviedrienės tapybos darbų paroda

Šiandien Varėnos kultūros centro kino ir parodų salėje buvo atidaryta Dianos Zviedrienės tapybos darbų paroda. Dailininkė yra tapytojų plenerų Lietuvoje ir užsienyje dalyvė, nuolat rengia personalines parodas Lietuvoje ir užsienyje. Jos darbai yra pasiekę JAV, Maroką, Tailandą, Pietų Korėją, Japoniją, Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Graikiją ir kt. Šiais metais dailininkė Lietuvoje surengė jau septynias parodas.  Labai džiugu, kad šie paveikslai eksponuojami jau ir Varėnoje.

Dianos Zviedrienės paveikslus pristatė jos meno vadybininkė Birutė Leškauskienė. Pagrindinė šios parodos paveikslų dalis buvo sukurta specialiai parodai „Trys spalvos“, kuri buvo eksponuota Seimo rūmuose. Diana tapo aliejiniai dažais. Šie paveikslai – tai odė Lietuvos pievoms, laukams ir žolynams, mūsų nepakartojamam gamtos grožiui. Dominuojanti žalia paveikslų spalva rudenėjant primena šiltas vasaros dienas, atostogas ir pačius geriausius jausmus, užplūstančius būnant gamtoje.

Pajusti  tą nuostabų gamtos grožį muzikos garsais padėjo mūsų šauniosios Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos mokinės Viltė Beržanskaitė (akordeonas) ir Meida Švedaitė (fortepijonas).  Mergaitės žiūrovus džiugino meistriškai atliekamais muzikiniais kūriniais. Sveikinimo žodį tarė Kultūros ir sporto skyriaus patarėja Regina Svirskienė.  Ji vadybininkei įteikė Varėnos r. savivaldybės mero padėką ir prašė perduoti dailininkei kuo nuoširdžiausius sveikinimus.

 Paroda veiks iki spalio 23 d.  Kviečiame visus apsilankyti ir prisiminti vasaros gamtos grožį.

Irena Makselienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
tel. (8 310) 32021, el.p. irena.makseliene@varena.lt
www.varena.lt

2019-10-04T07:51:51+00:00