/Varėnos miesto aikštėje (Savanorių g.1A) buvo vykdoma prevencinė priemonė
2022 m. liepos 20 d.

Varėnos miesto aikštėje (Savanorių g.1A) buvo vykdoma prevencinė priemonė

Liepos 17 d. Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė (atsakinga už viešąją tvarką) Jolanta Monkevičienė kartu su šiuo metu Varėnos seniūno pareigas einančiu Petru Keršiu suorganizavo tikslinę prevencinę priemonę Varėnos mieste, Savanorių g. 1A aikštėje. Buvo siekiama patikrinti prekybos viešose vietose taisyklių laikymąsi.

Atkreipiame dėmesį, jog asmenys prekybą viešose vietose gali pradėti tik gavę Varėnos rajono savivaldybės administracijos leidimą prekiauti (teikti paslaugas) viešose vietose.

Fiziniams ar juridiniams asmenims pažeidus Varėnos rajono savivaldybės tarybos 2011 m. birželio mėn. 28 d. sprendimo Nr. T-VII-104, „Dėl prekybos viešose vietose taisyklių patvirtinimo“ numatoma atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 154 str. (Prekybos viešosiose vietose taisyklių pažeidimas).

Esant galiojančiai administracinei nuobaudai už Taisyklių ar kitų teisės aktų, susijusių su prekyba ar paslaugų teikimu viešose vietose, Leidimo galiojimas yra panaikinamas. Nepraėjus vieniems metams nuo Leidimo galiojimo panaikinimo, Leidimas neišduodamas.

 

Živilė Puidokaitienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
tel. (8 310) 32 021, el.p. zivile.puidokaitiene@varena.lt
2022-07-20T16:48:49+00:00