Ši diena – priminimas, kad stipri savivalda prasideda nuo žmonių, kurie nuoširdžiai dirba savo kraštui.
Sveikinu Tarybos narius, Savivaldybės administracijos darbuotojus, seniūnijų seniūnus, seniūnaičius, bendruomenių pirmininkus bei visus su savivalda susijusius žmones.

Džiaugiuosi, kad kasdieniais darbais įrodote savo rūpestį bendruomenės gerove, ieškote sprendimų, stiprinate dialogą ir kuriate gyvą, atsakingą savivaldą.
Tegul niekada netrūksta ryžto, išminties ir tikėjimo savo krašto žmonėmis, o mūsų bendras tikslas išlieka tas pats – Varėnos rajonas, kuriuo didžiuojamės! 
Su Vietos savivaldos diena! 
Varėnos rajono savivaldybės meras
Algis Kašėta