/Varėnos rajone – dar daugiau nuorodų į lankytinus turizmo objektus
2022 m. liepos 20 d.

Varėnos rajone – dar daugiau nuorodų į lankytinus turizmo objektus

Varėnos rajone gegužės ir birželio mėnesį buvo įrengtos 9 medinės nuorodos ir 6 krypties rodyklės pėstiesiems ir dviratininkams, nukreipiančios į lankytinus rajono objektus. Ženklai įrengti Varėnos, Jakėnų ir Merkinės seniūnijose.

Krypties rodyklės, kuriose žymimi atskiri gamtos ir kultūros objektai, Varėnos mieste nukreipia į Žiežulio taką bei Legendų ir padavimų parką, Žilinų k. – į Voniškių, Burbonių piliakalnį bei Žilinų Šv. Antano Paduviečio bažnyčią. Medinės nuorodos įrengtos Žaliamiškyje, take link Dainavos apygardos vadavietės.

Tikimasi, kad informacinės rodyklės nukreips reikiama kryptimi ir leis greičiau pasiekti norimą tikslą.

Ženklai įrengti įgyvendinant Europos Sąjungos lėšomis bendrai finansuojamą projektą „Turizmo trasų ir maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra Lazdijų, Varėnos rajonų ir Druskininkų savivaldybėse, II etapas“, kurio tikslas – įrengti turizmo ženklinimo infrastruktūrą Lazdijų, Varėnos rajonų ir Druskininkų savivaldybėse, užtikrinant turistų bei lankytojų informuotumą savivaldybes jungiančiose turizmo trasose ir maršrutuose. Projektas įgyvendinamas kartu su partnerėmis – Lazdijų rajono ir Druskininkų savivaldybių administracijomis (projekto vykdytoja – Lazdijų rajono savivaldybės administracija). Projektas finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę Nr. 05.4.1.-LVPA-R-821 „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“.

 

Ekonomikos ir turizmo skyriaus informacija

2022-07-20T11:35:34+00:00