/Varėnos rajone – vis daugiau nuorodų į lankytinus turizmo objektus
2020 m. gruodžio 29 d.

Varėnos rajone – vis daugiau nuorodų į lankytinus turizmo objektus

Varėnos rajone metų pabaigoje buvo įrengta dar 17 krypties rodyklių pėstiesiems ir dviratininkams, nukreipiančių į lankytinus rajono objektus. Ženklai įrengti Varėnos, Valkininkų, Matuizų ir Kaniavos seniūnijose.

Rodyklės, kuriose žymimi atskiri gamtos ir kultūros objektai, Varėnos mieste nukreipia į Žiežulio taką bei Legendų ir padavimų parką, Senojoje Varėnoje – į senąsias žydų kapines, Kaniavėlės k. – į Kaniavėlės piliakalnį. Papildomos rodyklės taip pat įrengtos Valkininkų mstl., Naujųjų Valkininkų k., Pirčiupių k., Pamerkių k.

Ženklai įrengti įgyvendinant Europos Sąjungos lėšomis bendrai finansuojamą projektą „Alytaus regiono turizmo informacinės infrastruktūros plėtra“, kurio tikslas – įrengti turizmo ženklinimo infrastruktūrą, siekiant užtikrinti turistų bei lankytojų informuotumą apie turizmo maršrutuose ir turizmo trasose esančias lankytinas Alytaus regiono vietas. Projektas įgyvendinamas kartu su partnerėmis – Alytaus miesto ir rajono, Lazdijų rajono ir Druskininkų savivaldybių administracijomis (projekto vykdytoja – Alytaus miesto savivaldybės administracija). Projektas finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę Nr. 05.4.1.-LVPA-R-821 „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“.

 

Ekonomikos ir turizmo skyriaus informacija

2020-12-29T14:12:28+00:00